052 Lato w mieście

Opis_odc

Ferdek z Waldkiem oglądają w telewizji ofertę wakacyjną. Waldek chciałby wykorzystać wakacje i wyjechać w podróż. Ferdek tłumaczy synowi, że nie ma takiej potrzeby, żeby wyjeżdżał za granicę, ponieważ w kraju jest najpiękniej. Następnie wpada na pomysł, żeby utworzyć kolejny biznes – biuro podróży “Bajka”.

Odc52

Reżyseria: Okił Khamidov
Scenariusz: Aleksander Sobiszewski
Premiera telewizyjna: 18.10.2000

Występują:

Andrzej Grabowski jako Ferdek
Bartosz Żukowski jako Waldek
Ryszard Kotys jako Paździoch
Dariusz Gnatowski jako Boczek
Bohdan Smoleń jako Edzio listonosz
Mariusz Czajka jako profesor Pon Pon
Jerzy Skoczylas jako redaktor

O_odcinku

“Znakomity odcinek. Na plus nudzący się Waldek i rozmowa o Wawelu, pomysł na założenie agencji turystycznej, hasło “Tylko kutasy nie jeżdżą na wczasy”, oferty turystyczne Ferdka dla Paździocha i Boczka, oferta dla Edzia “Lato w mieście”, profesor Pon-Pon z uniwersytetu Hong-Kong, kradzież samochodu Pon-Pona, wczasy w mieszkaniu Kiepskich i tatuaż Edzia jako pamiątka po wczasach. 10/10! ”
~Pollen99Max

“Bardzo fajny odcinek. Edzio i te jego teksty na wielki plus oraz hasło “Tylko k***sy nie jeżdżą na wczasy”.Odcinek podoba mi się przez to, że mieli pomysł na zarobienie kasy.
Ciekawy był początek, oczywiście że na plusik.

10/10″
~Biser.

“Odcinek prawie, że kapitalny. Firma Ferdka “Bajka” Oferty urlopów genialne. I w dodatku Mariusz Czajka jako prof. Pon Pon z uniwersytetu w Hong Kong

8/10″
~Johnny Cage

Teks

“Tylko ku*asy nie jeżdżą na wczasy!”
~Waldek

“Jeszcze mnie za jakiego zBoczka wezmą.”
~Boczek

“Pan to się może nawet za kiełbasę przebrać.”
~Ferdek