096 Łzy Wasyla

Opis_odc

Pewnej nocy Ferdek i Paździoch słyszą Boczka śpiewającego piosenki w kiblu. Okazuje się, że otyły rzeźnik jest nieszczęśliwie zakochany. Niestety jego ukochana nie wie, że jest on bardziej pulchny niż myśli. Ferdek z Waldkiem rozpoczynają kurację odchudzającą otyłego sąsiada.

Odc96

Reżyseria: Okił Khamidov
Scenariusz: Aleksander Sobiszewski
Premiera telewizyjna: 16.02.2002

Występują:

Andrzej Grabowski jako Ferdek
Bartosz Żukowski jako Waldek
Ryszard Kotys jako Paździoch
Dariusz Gnatowski jako Boczek
Maciej Sosnowski jako komentator
Halina Wyrodek jako Cyganka I
Barbara Pielka jako Cyganka II
Ewa Sidorczyk jako Cyganka III
Iwona Kozub jako Cyganka IV

O_odcinku

“Bardzo dobry odcinek. Nie miał żadnej wyraźnej puenty ale za to był śmieszny. Najlepsza była akcja ze zmniejszeniem Boczka, głos małego Boczka i jego użalanie się, że musi mieszkać w pudełku po czopkach. Ale reszta odcinka też na plus. 9/10”
~paździoch91

“Bardzo dobry odcinek z ciekawym zwrotem akcji . Boczek oczywiście najlepszy bo przez niego przewijał się cały odcinek , podobały mi się pomysły Ferdka na sposób odchudzenia Boczka . Podobało mi się jak Boczek zjadł Komara , Waldek plujący na niego , ta maszyna co miał na brzuchu , sposób poczęstowania papierosami , ZOMO i w ogóle ten odcinek jest bardzo dobry . Sobiszewski zrobił kawał dobrej roboty i to jeszcze taki długi odcinek 9/10”
~Adam908

“Świetny odcinek. Na plus Boczek nieszczęśliwie zakochany, Waldek rozwiązujący krzyżówkę, ballada Boczka o wszystkim, odchudzanie Boczka, potajemne zjedzenie komara, straszenie Boczka ZOMO, zmniejszenie Boczka i jego głosik, naplucie Waldka na Boczka i końcówka z Boczkiem-olbrzymem. 9/10”
~pollen99

Teks

“Kup winko, najlepiej na początek takie lepsze – za dziesięć złotych!”
~Paździoch

“Podlejesz pan babeczkę, buzi buzi, bara bara i gitara!”
~Ferdek

“Słyszałem, że podobno starasz się pan odkurzyć Boczka.”
~Paździoch