200 Bo dziś Andrzeja

Opis_odc

Ferdynand nadużywa alkoholu. Nie podoba się to Halinie. Wymówką Kiepskiego jest fakt, że spożywa on alkohole z okazji licznych świąt czy imienin. Zdruzgotana postanawia coś zrobić z uzależnieniem swojego męża.

200

O_odcinku

“Bardzo przyjemny odcinek, utrzymany w odpowiednim klimacie. Śmiesznych tekstów wiele nie było ale dominował humor sytuacyjny. Najlepsze zakończenie, jak ten zmarły co ożył pod koniec i podniósł się z trumny z flaszką w ręce. 8/10”
~paździoch91

“Kolejny znakomity odcinek. Na plus śpiewanie wszystkich pod kiblem, program w telewizji z upitymi typkami, Ferdek na kacu, Ferdzio szykujący się do kościoła, obchodzenie imienin przez trzech sąsiadów, oplątany Ferdek na fotelu, wszyscy na korytarzu z alkoholem i końcówka. 10/10! ”
~Pollen99Max

“Odcinek bardzo dobry. Na plus pijany Paździoch, Boczek i Ferdek. Wujek Władek który przyszedł z gośćmi do Ferdka, oraz Pogrzeb, który również odbył się w jego mieszkaniu bardzo dobrzy. Składanie życzeń Halince z okazji imienin, a potem upicie się również śmieszne. Pijani politycy w TV nieźli. Piosenki pijanych bohaterów fajne. 10/10.”
~Brady

Teks

“Ty oczywiście musisz dorwać się do żłopu i chlać jak jakiś pijak!”

~Halina

“Ja od razu to mówiłem, że Pan mi się nie podoba!”

~redaktor

“Panie Boczek, leć Pan kurde po miednicę, szybko!”

~Ferdynand