247 Niszczyciel

Opis_odc

Boczek niszczy Paździochowi bardzo drogi model samolotu. Marian dostaje zawału, a Boczek szuka przeróżnych sposobów aby przeprosić sąsiada…

247

Reżyseria: Okił Khamidov
Scenariusz: Aleksander Sobiszewski, Patrick Yoka, Katarzyna Sobiszewska
Premiera telewizyjna: 28.03.2007

Występują:

Andrzej Grabowski jako Ferdek
Marzena Kipiel-Sztuka jako Halina
Ryszard Kotys jako Paździoch
Dariusz Gnatowski jako Boczek
Renata Pałys jako Paździochowa
Magdalena Szczerbowska jako redaktorka
Marek Pyś jako Rajmund Bączek

O_odcinku

„Bardzo dobry odcinek, ale można było go nieco lepiej wykonać. Najlepsza była scena jak przywieźli Paździocha, a Boczek: „Jak tam zdrówko?” i Paździoch zrobił taką śmieszną minę. 😀 Fajny był też tekst Ferdka: „Ja żem nie ruszył, a kto Paździochowi drzwi od sracza otworzył?”. :mrgreen: Oceniam 8,5/10″
~Czak Noris

„Całkiem fajny odcinek. Fabuła przewidywalna, ale chyba nie tylko o to chodziło. Bo istotą tego odcinka jest zachowanie Ferdka, który naśmiewa się z tragedii Paździocha a przed Boczkiem gra współczującego i pomagającego zaś samego Boczka dołuje.
Zatem scenariusz i dialogi jak najbardziej na plus. Za to minus (tradycyjnie 245-…) za przesycenie kolorów i śmiechy. 7/10”
~paździoch91

„To jest odcinek która należy do ścisłej czołówki moich ulubionych odcinków.Podobał mi się po prostu od początku do koca.Zawały Mariana,Boczek poszkodowany przez swoją głupotę,albo jak przyniósł ten posklejany samolot a Helena go wygoniła.10/10 ”
~Piotrek2011

Teks

„Helena! Mam zawał!”
~Paździoch

„Skleić to se pan możesz dupę!”
~Helena

„O! Maniusia przywieźli.”
~Ferdek