369 Coming out

Opis_odc

O trzeciej w nocy przychodzi do Ferdka Paździoch, który twierdzi, że był rozbierany wzrokiem przez Boczka. Następnego dnia Ferdek opowiada Halinie, że Boczek jest gejem i dlatego nie posiada żony. Arnold Boczek proponuje wspólne wyjście na glinianki Ferdkowi, jednak ten nie zamierza tam iść. Przy wspólnym obiedzie rodzina opowiada jak chce się ujawnić. W niedługim czasie ujawnia się Edzio w parku. Paździoch i Ferdek postanawiają zrobić przed sobą to samo i stwierdzają, że najlepszą rzeczą, którą lubi robić mężczyzna z mężczyzną jest picie wódki.

369

Reżyseria: Patrick Yoka
Scenariusz: Aleksander Sobiszewski, Patrick Yoka, Katarzyna Sobiszewska
Premiera telewizyjna: 28.09.2011

Występują:

Andrzej Grabowski jako Ferdek
Marzena Kipiel-Sztuka jako Halina
Bartosz Żukowski jako Waldek
Ryszard Kotys jako Paździoch
Dariusz Gnatowski jako Boczek
Renata Pałys jako Paździochowa
Barbara Mularczyk jako Mariolka
Anna Ilczuk jako Jolasia
Bohdan Smoleń jako Edzio listonosz
Andrzej Gałła jako prezes Kozłowski
Lech Dyblik jako Badura
Zofia Czerwińska jako Malinowska
Krzysztof Dracz jako aktor

O_odcinku

„Słaby i nudny odcinek. Greenboksów było nieznacznie mniej niż ostatnio, nie było też żadnych wkurzających scen. Ale odcinek po prostu nudził, ciągłe filozofowanie i praktycznie brak humoru. Może niech Sobiszewscy i Yoka przekwalifikują serial na jakiś teatr telewizji czy coś takiego bo z sitcomem ma to już niewiele wspólnego. A ja oceniam to jako sitcom w takim układzie daję tylko 3/10.”
~paździoch91

„Nawet fajny odcinek, na minus scena przy telewizorze, bo sie okropnie dłużyła, a tak po za tym to spoko, zaskoczyła mnie niezła gra Kipiel-Sztuki i Grabowskiego, Żukowski, Mularczyk, Dracz i Ilczuk słabo, na szczeście nie było ich dużo w tym odcinku, wiec wrażenia pozostają pozytywne, reszta aktorów jak zwykle fajnie , co tu jeszcze, dużo się śmiałem, przeważnie z tego co wymienili przedmówcy, ode mnie 7/10”
~sobol

„Mnie odcinek się podobał. Na początku się zaśmiałem jak za „starych Kiepskich” Fajna scena na korytarzu, dialogi dobre choć mogły być jeszcze lepsze Program w tv co był ten „gościu” trochę spierdzieliło odcinek i nie potrzebna scena z Jolaśką no ale…
Minus to ekran tv na cały ekran oczywiście i ta „kręcona” kamera.
Jak na razie b. dobry odcinek na Yoke…
6,5/10″
~MrArti97

Teks

„Jak z dziewczynkami, jak on zwyczajnie pospolitej żony nie posiada.”
~Ferdek

„Normalnie, byłem rozbierany z zwrokiem.”
~Paździoch

„O loda se zafundzielę jeszcze…lody, lody malinowe, śmietankowe.”
~Boczek