382 Kontener

Opis_odc

Paździoch przychodzi w nocy do Kiepskich i oferuje im propozycję nie do odrzucenia. Marian chce, by złożyli się wspólnie na kontener , aby pozbyć  się śmieci z domu i piwnicy, Gdy kontener już się pojawia wpadają w szał wyrzucania wszystkiego , co mają pod ręką – w nadziei na to, że kupią sobie nowe i lepsze rzeczy . Jednak problem zaczyna się, kiedy kobiety uważają , że to ich właśnie mężowie nie pasują do nowych i eleganckich wnętrz.

382

Reżyseria: Patrick Yoka
Scenariusz: Aleksander Sobiszewski, Patrick Yoka, Katarzyna Sobiszewska
Premiera telewizyjna: 21.03.2012

Występują:

Andrzej Grabowski jako Ferdek
Marzena Kipiel-Sztuka jako Halina
Bartosz Żukowski jako Waldek
Ryszard Kotys jako Paździoch
Dariusz Gnatowski jako Boczek
Renata Pałys jako Paździochowa
Barbara Mularczyk jako Mariolka
Anna Ilczuk jako Jolasia
Lech Dyblik jako Badura off
Zofia Czerwińska jako Malinowska off
O_odcinku

„Słaby odcinek aczkolwiek fajnie się zaczął.  Zdecydowanym minusem była Jolaśka i jej ciągłe „Kuźwa” . Z  Boczka też debila zrobili ale przynajmniej zakończenie z nim wyszło im w miarę przyzwoicie . A fabuła , bo cóż, mocno taka se…4 /10 ”
~Paździoch91

„Nieźle , przyzwoita ilość zabawnych momentów , odcinek nie nudził podobnie jak w poprzednim minus za Ilczuk , choć miała jeden zabawny tekst”
~sobol

„Słabizna . Początek odcinka jeszcze ok.: sceny na korytarzu, w kuchni i w salonie. Zabawne było zwłaszcza to nieporozumienie , oraz teksty Paździoch np: o tym złapaniu wpieprzeniu  . Poźniej gorzej. Wkurzająca Jolaśka (!) , Boczek znowu przynoszący zwierzę, przecież to już było 2 odcinki temu… . Fabuła może i z przesłaniem , ale wyjątkowa nudna . 2/10”
~ MarcinKiepski

Teks

Czy nie mielibyście Państwo czasem ochoty tak coś złapać- i wypieprzyc  ?
~Paździoch

A ja  wszystko co tutaj mam- wydupce! I stanę , goła i wesoła!
~Helena

Nie będę z jagodami na wierzchu chodził.
~Ferdek