Kiepscy w TV 16.01.-22.01.2017

Poniedziałek, 16.01.2017r.

POLSAT
19:30, odc. 113 „Armagiedon”

POLSAT 2
04:00, odc. 449 „Brutal”
13:20, odc. 259 „Z odzysku”
13:50, odc. 260 „Podróżnik”
14:20, odc. 261 „Dom kultury”
22:50, odc. 248 „Ogór”

ATM ROZRYWKA
15:40, odc. 342 „Rzeczy, o których się fizjologom nie śniło”
16:10, odc. 343 „Sobowtór”
22:00, odc. 414 „Dymy na wodzie”
22:30, odc. 415 „Goście wieczerzy pańskiej”

POLSAT 1
05:35, odc. 499 „Masz wiadomość”
11:50, odc. 310 „Kapeć”
12:15, odc. 311 „Kochaj albo tańcz”
22:20, odc. 301 „Tatuaż”

Wtorek, 17.01.2017r.

POLSAT
19:30, odc. 487 „Śrubka”

POLSAT 2
04:00, odc. 259 „Z odzysku”
13:20, odc. 262 „Żyć kolorowo”
13:50, odc. 263 „Inwestor”
14:20, odc. 264 „Zerwane więzi”
22:50, odc. 249 „Bob”

ATM ROZRYWKA
15:40, odc. 344 „Mecz”
16:10, odc. 345 „Wampiry są wśród nas”
22:00, odc. 416 „Krótki film o męskości”
22:30, odc. 417 „Człowiek, który wzuł laczki”

POLSAT 1
04:00, odc. 301 „Tatuaż”
11:50, odc. 312 „Niestabilność”
12:15, odc. 313 „Kalendarz”
22:20, odc. 302 „Medalik”

Środa, 18.01.2017r.

POLSAT
19:30, odc. 28 „Gość w dom – nie ma kołaczy”
20:05, odc. 272 „Lądek Zdrój”

POLSAT 2
04:00, odc. 262 „Żyć kolorowo”
13:45, odc. 265 „Impreza”
14:15, odc. 266 „Ferdynand K.”
14:45, odc. 267 „Uśmiech zębiczny”
22:50, odc. 250 „Ciucholand”

ATM ROZRYWKA
15:40, odc. 346 „Po prostu być”
16:10, odc. 347 „Wszystko na sprzedaż”
22:00, odc. 418 „Sexi Flexi”
22:30, odc. 419 „Ferdydurka”

POLSAT 1
04:00, odc. 302 „Medalik”
11:50, odc. 314 „Skok w bok”
12:15, odc. 315 „Dance macabre”
22:20, odc. 303 „Chichot”

Czwartek, 19.01.2017r.

POLSAT
19:30, odc. 488 „Zimne nóżki”

POLSAT 2
04:00, odc. 265 „Impreza”
13:45, odc. 268 „Redaktorka”
14:15, odc. 269 „Szczupak”
14:45, odc. 270 „Kocham biurokrację”
22:50, odc. 251 „Skok”

ATM ROZRYWKA
15:40, odc. 348 „Opowieść o lekkim zabarwieniu erotycznym”
16:10, odc. 349 „Kosmiczna odyseja”
22:00, odc. 420 „Pograbek”
22:30, odc. 421 „Pokuć”

POLSAT 1
04:00, odc. 303 „Chichot”
11:50, odc. 316 „Skowyt”
12:15, odc. 317 „Nienagrodzony”
22:20, odc. 304 „Piwniczka”

Piątek, 20.01.2017r.

POLSAT
19:30, odc. 489 „Diabelski młyn”

POLSAT 2
04:00, odc. 268 „Redaktorka”
13:45, odc. 271 „Flaszka niedopitka”
14:15, odc. 272 „Lądek Zdrój”
14:45, odc. 273 „Papierowy motyl”

ATM ROZRYWKA
15:40, odc. 350 „Cztery noce z Marią”
16:10, odc. 351 „Świąteczna ballada o problemach sąsiada”
22:00, odc. 422 „Mała matura”
22:30, odc. 423 „Easy rajder”

POLSAT 1
04:00, odc. 304 „Piwniczka”
11:50, odc. 318 „Syn Nilu”
12:15, odc. 319 „Wszechobecny”
22:20, odc. 305 „Krótki dzień pracy”

Sobota, 21.01.2017r.

POLSAT
19:30, odc. 490 „Robak”

POLSAT 2
04:00, odc. 271 „Flaszka niedopitka”

ATM ROZRYWKA
22:00, odc. 424 „Warszawa”
22:30, odc. 425 „Fakty i mity”

POLSAT 1
04:00, odc. 305 „Krótki dzień pracy”
08:20, odc. 193 „Bogacz”
08:40, odc. 222 „Chór”
19:35, odc. 62 „Margaryna Gagaryna”
20:05, odc. 63 „Kiepski magnes”

Niedziela, 22.01.2017r.

POLSAT 2
04:00, odc. 450 „Urodzeni mordercy”

ATM ROZRYWKA
15:00, odc. 342 „Rzeczy, o których się fizjologom nie śniło”
15:30, odc. 344 „Mecz”
16:00, odc. 346 „Po prostu być”
16:30, odc. 348 „Opowieść o lekkim zabarwieniu erotycznym”
22:00, odc. 426 „Piętnaście minut”
22:30, odc. 427 „Sekrety i kłamstwa”

POLSAT 1
05:35, odc. 499 „Masz wiadomość”
08:20, odc. 216 „Czarna dziura”
08:40, odc. 225 „Demoralizator”
19:45, odc. 115 „Rekord man”