Kiepscy w TV 24.04.-30.04.2017

Poniedziałek, 24.04.2017r.

POLSAT
19:30, odc. 79 „Sposób na blondynkę”

POLSAT 2
04:00, odc. 477 „Memento mori”
13:25, odc. 481 „Dziwadło”
13:55, odc. 482 „100 jaj”
14:25, odc. 483 „Cyceron”
22:50, odc. 304 „Piwniczka”

ATM ROZRYWKA
16:00, odc. 482 „100 jaj”
16:30, odc. 483 „Cyceron”
22:00, odc. 267 „Uśmiech zębiczny”
22:30, odc. 268 „Redaktorka”

POLSAT 1
05:35, odc. 505 „Złoty pociąg”
11:50, odc. 465 „Paradoks”
12:15, odc. 466 „Bliżej człowieka”
22:20, odc. 371 „Turbo Jolanta”

Wtorek, 25.04.2017r.

POLSAT
19:30, odc. 211 „Szczur lądowy”

POLSAT 2
04:00, odc. 481 „Dziwadło”
13:25, odc. 484 „Obserwator”
13:55, odc. 485 „La la la”
14:25, odc. 486 „Maratończyk”
22:50, odc. 305 „Krótki dzień pracy”

ATM ROZRYWKA
16:00, odc. 484 „Obserwator”
16:30, odc. 485 „La la la”
22:00, odc. 269 „Szczupak”
22:30, odc. 270 „Kocham biurokrację”

POLSAT 1
03:55, odc. 371 „Turbo Jolanta”
11:50, odc. 467 „Powrót Kopcińskiego”
12:15, odc. 468 „Ping pong”
22:20, odc. 372 „Pożegnanie z Afryką”

Środa, 26.04.2017r.

POLSAT
19:30, odc. 220 „Szkielet fon Bibersztajna”

POLSAT 2
04:00, odc. 484 „Obserwator”
13:25, odc. 487 „Śrubka”
13:55, odc. 488 „Zimne nóżki”
14:25, odc. 489 „Diabelski młyn”
22:50, odc. 306 „Morfeusz”

ATM ROZRYWKA
16:00, odc. 486 „Maratończyk”
16:30, odc. 487 „Śrubka”
22:00, odc. 271 „Flaszka niedopitka”
22:30, odc. 272 „Lądek Zdrój”

POLSAT 1
03:55, odc. 372 „Pożegnanie z Afryką”
11:50, odc. 469 „Grzyb – szatan”
12:10, odc. 470 „Tapczan”
22:20, odc. 373 „Dzieło życia”

Czwartek, 27.04.2017r.

POLSAT
19:30, odc. 68 „Tajemnica X muzy”

POLSAT 2
04:00, odc. 487 „Śrubka”
13:25, odc. 490 „Robak”
13:55, odc. 491 „Tadeusz Surowy”
14:25, odc. 492 „Moby Dick”
22:50, odc. 307 „Ufo”

ATM ROZRYWKA
16:00, odc. 488 „Zimne nóżki”
16:30, odc. 489 „Diabelski młyn”
22:00, odc. 273 „Papierowy motyl”
22:30, odc. 274 „Złota rączka”

POLSAT 1
03:55, odc. 373 „Dzieło życia”
11:50, odc. 471 „Kajfasz”
12:15, odc. 472 „Gdzie jest Karolak?”
22:20, odc. 374 „Dzieje grzechu”

Piątek, 28.04.2017r.

POLSAT
19:30, odc. 229 „Telewidz”

POLSAT 2
04:00, odc. 490 „Robak”
13:25, odc. 493 „Zbigniew Wodecki”
13:55, odc. 494 „Ukulele”
14:25, odc. 495 „Upiór”

ATM ROZRYWKA
16:00, odc. 490 „Robak”
16:30, odc. 491 „Tadeusz Surowy”
22:00, odc. 275 „Wezyr”
22:30, odc. 276 „Euro”

POLSAT 1
03:55, odc. 374 „Dzieje grzechu”
11:50, odc. 473 „Żądło”
12:15, odc. 474 „Małpia grypa”
22:20, odc. 375 „Pampeluna”

Sobota, 29.04.2017r.

POLSAT
19:30, odc. 512 „Recital” PREMIERA

POLSAT 2
04:00, odc. 493 „Zbigniew Wodecki”

ATM ROZRYWKA
22:00, odc. 277 „Koniec świata męskiego bata”
22:30, odc. 279 „Niezastraszeni”

POLSAT 1
03:55, odc. 375 „Pampeluna”
08:25, odc. 223 „Sandały ojca Gaudentego”
08:50, odc. 49 „Spirytyści”
19:20, odc. 505 „Złoty pociąg”

Niedziela, 30.04.2017r.

POLSAT 2
04:00, odc. 478 „Tajfun”
19:00, odc. 511 „Okruchy pamięci”

ATM ROZRYWKA
15:05, odc. 482 „100 jaj”
15:35, odc. 484 „Obserwator”
16:05, odc. 486 „Maratończyk”
16:35, odc. 488 „Zimne nóżki”
22:00, odc. 267 „Uśmiech zębiczny”
22:30, odc. 280 „Wrota piekieł”

POLSAT 1
05:35, odc. 505 „Złoty pociąg”
08:25, odc. 79 „Sposób na blondynkę”
08:50, odc. 211 „Szczur lądowy”
19:30, odc. 511 „Okruchy pamięci”