ZAGADKA NUMER 1 i zasady konkursu

Zaczynamy letni konkurs z Kiepskimi! Chcielibyśmy Wam zaproponować na okres wakacji kilka niezbyt trudnych zagadek, które związane są ze “Światem według Kiepskich”. Za ich poprawne rozwiązanie dla jednej osoby przewidziana jest nagroda.

ZASADY KONKURSU:

1. Co 2 tygodnie, zawsze we wtorek na stronie www.kiepscy.org.pl w zakładce “Letni konkurs” pojawiać się będzie zagadka dotycząca serialu “Świat według Kiepskich”. Będzie to rebus, krzyżówka, dokończenie zdania, różnice w obrazkach, itp.
2. Jednocześnie na naszym profilu na Facebooku pod adresem facebook.com/kiepscyorgpl pojawi się post z linkiem do zagadki, w którym to poście, w komentarzu, będzie można zamieścić odpowiedź na zagadkę. Jest to jedyne miejsce, gdzie można to uczynić.
3. Zagadki będą się pojawiać przez całe wakacje; w sumie będzie ich 6 – w okresie od 20 czerwca do 29 sierpnia 2017r.
4. Każda zagadka będzie miała podaną wartość punktową. To znaczy, że tyle punktów będzie można zdobyć za jej poprawne rozwiązanie.
5. Osoba, która przez całe wakacje zdobędzie najwięcej punktów, udzielając odpowiedzi na (najlepiej wszystkie) zagadki, zostanie zwycięzcą. W przypadku remisu decyduje szybkość odpowiedzi.
6. Jeśli ktoś zamieści z jednego profilu kilka odpowiedzi, to brana będzie pod uwagę tylko ta pierwsza, nawet gdyby następna była poprawna.
7. Zwycięzca konkursu zostanie ogłoszony w dniu 30 sierpnia 2017r., na naszym fan page’u na Facebooku.
8. Nagrodą w konkursie jest kod do pakietu IPLA EXTRA, dzięki któremu przez okres 30 dni będzie można oglądać bez reklam materiały znajdujące się na tym serwisie, w tym wszystkie odcinki “Świata według Kiepskich”. Nagroda zostanie przesłana zwycięzcy w wiadomości prywatnej.

ZAGADKA NUMER 1:

Jest ona warta 5 punktów.

Znajdź 5 różnic, którymi różnią się te 2 obrazki:

Odpowiedzi zamieszczajcie pod postem promującym zagadkę na facebook.com/kiepscyorgpl