058 Kazachstańskije wieciera

Opis_odc

Do Kiepskich przybywa daleka rodzina z Kazachstanu. Przywożą ze sobą kazachski samogon oraz węża, którego ukąszenie w pośladki powoduje powiększenie piersi. Ferdek i Sasza rozkręcają biznes.

Odc58a

Reżyseria: Okił Khamidov
Scenariusz: Patrick Yoka, Albin Przybyłowski, Okił Khamidov
Premiera telewizyjna: 11.11.2000

Występują:

Andrzej Grabowski jako Ferdek
Marzena Kipiel-Sztuka jako Halina
Ryszard Kotys jako Paździoch
Dariusz Gnatowski jako Boczek
Bohdan Smoleń jako Edzio listonosz
Krzysztof Kiersznowski jako Sasza
Dorota Zięciowska jako Irina
i inni

O_odcinku

Wielki plus u mnie ma wejście Saszy, w ogóle ta rola bardzo przypadła mi do gustu.
Bardzo duży plus za fajny biznes z wężem, dobra gra zakochanego Boczka, tekst o wujku Staśku (Władku???) z wariatkowa, likwidacja “ciąży”.
Czegoś mi jednak brakło. Może zapowiadanej na początku Babki i Waldusia?
7,5/10

~nitroglicerynka

Raczej słaby odcinek. Ciągle gadali po rosyjsku i słabe postaci ta Irenka i Sasza. Słaba scena z Boczkiem i Irenką jako zakochani. Jedynie udana scena to ten zabieg. Piosenka po rosyjsku – średnia. Dobra gra Paździocha, jak chciał ich podkapować. Pomysł z plutonem i uranem słaby. 5/10

~Marcelo

Dobry odcinek. Początek niezły , w szczególności Edzio, dobre było jak Boczek pierdyknął, niezłe było także jak Halina i Ferdek mówili Saszy i Irinie jak się żyje w Polsce, dobry pomysł udawania ciąży przez Irinę, jedynie na minus to że Sasza i Irina trochę po rosyjsku gadali, w ogóle rosyjskiego nie umiem. Pomysł na biznes dobry, powiększanie cycków przez ugryzienie węża w du*ę, dobry romans Boczka z Iriną, a scena jak wąż gryzł kobiety – chyba najlepsza w tym odcinku. Paździoch jak zwykle menda, akcja z terrorystami mocna, jedynie końcówka słaba. Moja ocena 8/10.

~mocny full 22

Teks

Rzeknę wam słowo – list nie jest z USA od za przeproszeniem Staszka szajbusa, co mu króliki lęgną się w głowie i znów zamknięty jest we wariatkowie.

~Edzio

Saszka, a skąd ty takiego potwora tu przytargał?!

~Ferdek

Co jest kurde, chłopaki? Guza kurde szukacie?

~Ferdek