066 Hiperferdex

Opis_odc

Paździoch próbuje popełnić samobójstwo, ponieważ bazar na którym handluje ma zostać zlikwidowany.  Ferdek podczas porannej rozmowy postanawia mu pomóc i planuje otworzenie supermarketu w kamienicy. Mimo sprzeciwu Halinki, Kiepski, Paździoch i Boczek otwierają własny biznes.

Odc66

Reżyseria: Okił Khamidov
Scenariusz: Aleksander Sobiszewski
Premiera telewizyjna: 9.12.2000

Występują:

Andrzej Grabowski jako Ferdek
Marzena Kipiel-Sztuka jako Halina
Bartosz Żukowski jako Waldek
Ryszard Kotys jako Paździoch
Dariusz Gnatowski jako Boczek
Renata Pałys jako Paździochowa
Kazimierz Ostrowicz jako Borysek
Janusz Góral jako Eugeniusz Geniusz
Marek Feliksiak jako mężczyzna

O_odcinku

Bardzo dobry odcinek, najlepsze momenty to próba samobójstwa Mariana, ”precz z komuną” Boryska, pomysł na kaplicę w ”Hiperferdeksie” i zabetonowanie kibla przez Cyca. Nudny trochę początek ale biznes fajny. 9/10.

~mocny full 22

Bardzo dobry odcinek. Najlepsza była rozmowa Ferdka i Halinki w sypialni, szczególnie propozycja zrobienia kaplicy. Dobra była też akcja z zatykaniem kibli i głupota Waldusia, która zresztą zepsuła niejeden pomysł Ferdka. 8/10

~paździoch91

Świetny odcinek. “Ciucholand” według mnie był jeszcze lepszy, ale ten też miło się oglądało. Najlepsze było jak Paździoch chciał się powiesić na sznurku od żelazka. Zakończenie też rewelacyjne.

~Czak Noris

Teks

Mój mąż działa w stanie afektu. Wziął z domu żelazko, okręcił sobie sznur dookoła szyi, podwiesił się do spłuczki, stanął na desce klozetowej i mówi, że skoczy jak nie spełnią jego postulatów.

~Helena

Ale dlaczego Ferdex? Przecież według mnie, to mogłoby być Hiperpaździorex!

~Paździoch

Dla lepszego efekta to z mosta trzeba skakać.

~Waldek