101 Bara bara

Opis_odc

Ferdka martwi fakt, że jego córka zaczyna mieć myśli erotyczne. Postanawia ją czymś zająć i organizuje jej prywatne korepetycje z lekcji gry na flecie, a następnie na gitarze. Oba kursy kończą się fiaskiem.

Odc101

Reżyseria: Okił Khamidov
Scenariusz: Partick Yoka
Premiera telewizyjna: 24.03.2002

Występują:

Andrzej Grabowski jako Ferdek
Marzena Kipiel-Sztuka jako Halina
Ryszard Kotys jako Paździoch
Dariusz Gnatowski jako Boczek
Barbara Mularczyk jako Mariolka
Tadeusz Kwinta jako nauczyciel gry na flecie
Wojciech Łuszczykiewicz jako Seba

O_odcinku

“Bardzo dobry odcinek. Sporo śmiesznych tekstów i sytuacji. Do tego sympatyczne zakończenie. Prawidłowo zrealizowany temat, który kilka lat później powrócił w beznadziejnym i sztucznym odcinku “Konflikt Pokoleń”. 8/10”
~paździoch91

“Dobry odcinek. Na plus początkowe odzywki Mariolki, Boczek-donosiciel, tekst Ferdka “No i muszę się napić”, powiedziany przez niego po raz pierwszy, Wenecjusz Motyl z fletem, Seba z gitarą i końcówka ze wspominkami. 7/10”
~Pollen99Max

“Początek trochi zamulony, ale później było coraz lepiej. Dobra scena ze “Z-Boczkiem” i jak podkablowywał Mariolę. Dobre też, jak proponowali, aby Mariolkę na dobrą drogę sprowadzić i Boczek chciał balet mongolski. “Za flaszkę!” Na plus też erosomańska gra na flecie. Dobra też gra na gitarze przez Sebę i nauka gry. Odcinek dobry, mimo iż momentami przynudzał. 7/10”
~Marcelo

Teks

“Halinka, ona ma normalnie myśli seksualistyczne!”
~Ferdek

“Ja znam te wasze filmy romantyczne o miłości, co cały czas tam
i z powrotem z gołymi dupami latają!”
~Ferdek

“Pan żeś jest kurde normalny erosoman panie, a nie artysta-muzyk!”
~Ferdek