109 Betonowe pośladki

Opis_odc

Podczas czytania gazety Waldek oznajmia Ferdkowi, że w Ameryce istnieje aleja gwiazd filmowych. Ten postanawia taką otworzyć.

109

Reżyseria: Okił Khamidov
Scenariusz: Patrick Yoka
Premiera telewizyjna: 2.06.2002

Występują:

Andrzej Grabowski jako Ferdek
Bartosz Żukowski jako Waldek
Ryszard Kotys jako Paździoch
Dariusz Gnatowski jako Boczek
Kazimierz Ostrowicz jako Borysek
Leon Niemczyk jako Hektor
Katarzyna Figura jako Merlin

O_odcinku

”Początek jak Waldek się śmiał z tego, że ktoś usiadł dupą na betonie i se pośladki odcisnął, dobre. “Kżyżaki 3” Na minus ta Merlin. “Życie to nie je bajka. To je bitwa” i “O w mordę, ale dostałem w mordę!” Borysek dobry, jak chciał zagrać w “Kżyżakach”. Słaba ta piosenka z Boczkiem i Merlin. Hektor też nudny. Odcinek nawet niezły, ale przynudzał przez Merlin i tego Hektora. 6/10”
~Marcelo

”Jak dla mnie, średni odcinek. Początek i pomysł Ferdka zapowiadał się bardzo ciekawie. Ale odkąd przyszła ta Merylin (BTW, ja też nie lubię Figury) to zaczęła się nuda. Te śpiewy też nie przypadły mi do gustu. Zakończenie również mnie nie powala. Generalnie, fajny pomysł ale źle zrealizowany.”
~paździoch91

”Dobry odcinek. Na plus pomysł na założenie alei gwiazd, napis “rerzyser”, “goforownica” Paździocha, Borysek jako Jurany ze Spychowa, gościnny występ Leona Niemczyka, piosenka, dlatego, że wpadła mi w ucho, tekst “Czapka bez piórka to jak chłop bez ogórka” i końcówka. Na minus gościnny występ Figury i okoliczności w czasie śpiewania piosenki. 7/10 ”
~pollen99

Teks

”Dupa.”
~Hektor

“Jak wszyscy to wszyscy.”
~Ferdek

“Czapka bez piórka, to jak chłop bez ogórka.”
~Hektor