111 Flamingo

Opis_odc

Halina zauważa, że Ferdek nigdy nie spełnił żadnej jej prośby. Rozkazuje mu znaleźć pracę. Kiepski ma pomysł na wydostanie się z tarapatów: kupuje insekta, po ugryzieniu którego zmienia się charakter Haliny.

111

Reżyseria: Okił Khamidov
Scenariusz: Patrick Yoka
Premiera telewizyjna: 1.09.2002

Występują:

Andrzej Grabowski jako Ferdek
Marzena Kipiel-Sztuka jako Halina
Bartosz Żukowski jako Waldek
Ryszard Kotys jako Paździoch
Dariusz Gnatowski jako Boczek
Kazimierz Ostrowicz jako Borysek
Krzysztof Dracz jako Rodrigez

O_odcinku

“Dobra początkowa libacja u Mariana. Paździoch pijany genialny. Waldek jak czytał ogłoszenia do pracy na plus. Słabszych lotów piosenka Haliny a przedtem próby smarowania tym czymś, żeby komar ugryzł. Ale jak Halinka usługiwała im to było już dobre i Ferdek z cytatem “Szekspirowskim”. Scena z Paździochem na korytarzu, świetna. “Szczęść Boże panie Ferdku. Siemano panie Borysku!”. “Do opery na don chujana”. Ale Ferdek fajnie śpiewał. 7,5/10”
~Marcelo

“Bardzo dobry odcinek. Na plus balanga Paździocha, Waldek szukający pracy dla Ferdka, Dracz w roli Artura Garcia Rodrigues Kopcia, kłucie komara w pośladek Haliny, piosenka Haliny, Halina usługująca Ferdkowi i Waldkowi, Paździoch przystojny dla Haliny i końcówka. Na minus miejscowe przynudzanie odcinka. 8/10 ”
~pollen99

“Po ponownym obejrzeniu odcinek mi się nawet spodobał. Wkurza mnie dalej ta pierwsza piosenka Halinki po przemianie. Poza tym, inny mankament kojarzący się z najnowszymi odcinkami – specjalne stroje. Były jednak śmieszne sytuacje i teksty. 7/10”
~paździoch91

Teks

“Wynoś mi się z sypialni, erotomanie jeden!”
~Halina

“Żadnego obiada nie będzie, szczególnie z tymi mendami!”
~Ferdek

“A gdzie szanowny małżonek, że się tak zapytam, oczywiście nie żebym tęsknił!”
~Paździoch