147 Zorro

Opis_odc

Do mieszkania Kiepskich przybywa Zorro. Okazuje się, że ma problemy z odróżnieniem, kto jest dobry, a kto zły i komu ma zabierać, a komu oddawać zrabowane łupy. Ferdek służy mu cennymi radami.

147

Reżyseria: Okił Khamidov
Scenariusz: Aleksander Sobiszewski, Katarzyna Sobiszewska
Premiera telewizyjna: 26.04.2003

Występują:

Andrzej Grabowski jako Ferdek
Marzena Kipiel-Sztuka jako Halina
Ryszard Kotys jako Paździoch
Dariusz Gnatowski jako Boczek
Renata Pałys jako Paździochowa
Krzysztof Dracz jako Zorro

O_odcinku

“Odcinek był nawet dobry, tylko sceny z Zorro były trochę nudne i monotonne, sama jego postać była taka jakby “mazgajowata” 🙄 . Z zabawnych scen mogę wymienić początkową w której Zorro wpadł do mieszkania Kiepskich myśląc że Ferdek jest bogaty, scenę w której przyniósł Boczkowi jedzenie i tekst który wtedy wypowiedział “przyniosłem też panu boczek i troche baleronu” HAHAHA! 😆 Pożegnanie Boczka było najlepsze, gdy zamiast powiedzieć “adiós” Boczek powiedział “No to adidas!” :mrgreen: Dość wyraźnie zarysowany morał, mówiący o tym ze ludzie nie doceniają tego co mają. Paździoch oczywiście okazał się zwykłą mendą :mrgreen: Zakończenie mistrzowsko zakończyło całą akcję. 7/10″
~Sheina

“Może tematyka tego “zorro” może mi trochę nie odpowiadać, ale wyszedł naprawdę dobry odcinek! W dzisiejszych czasach z pewnością tak już by nie było. Największym plusem było trzymanie się Ferdka i Boczka razem oraz Paździochowie, którzy po raz kolejny pokazali swoje prawdziwe ja. Godna uwagi jest także końcówka odcinka. Ferdek ma pomysła.. potem okazuję się, że wszystko mają takiego samego. Zorro wynoszący telewizor Kiepskich 😆 Gra aktorska Dracza również świetna, choć dopiero po napisach wiedziałem, że to on. 9/10!”
~lukin

“Bardzo lubię ten odcinek K.Dracz świetnie wcielił się w rolę zorra.Paździoch jak zwykle okazał się mendą.Fajna końcówka 9/10.”
~polska224

Teks

“Kurde, debil czy co?”
~Ferdek

“Spasiba, gracie, senk ju, danke schon”
~Ferdek

“No to adidas!”
~Boczek