169 Zatruta strzała

Opis_odc

Kiepscy oraz sąsiedzi bardzo kibicują skoczkowi Adamowi Miłoszowi. Wyjątkiem jest Paździoch, który nie rozumie tej euforii. Z czasem jego zdanie zaczyna podzielać Ferdek.

169

Reżyseria: Okił Khamidov
Scenariusz: Aleksander Sobiszewski, Patrick Yoka, Katarzyna Sobiszewska
Premiera telewizyjna: 18.06.2004

Występują:

Andrzej Grabowski jako Ferdek
Marzena Kipiel-Sztuka jako Halina
Bartosz Żukowski jako Waldek
Ryszard Kotys jako Paździoch
Dariusz Gnatowski jako Boczek
Barbara Mularczyk jako Mariolka
Bohdan Smoleń jako Edzio listonosz
Robert Mistewicz jako Adam Małysz
Miłogost Reczek jako redaktor
Witold Dębicki jako Kozłowski
Wojciech Ziemiański jako Malinowski
Marian Czerski jako Kowalski
Zofia Morawiecka jako prezydentowa
Janusz Chabior jako Andrzej Ciemniak

O_odcinku

”Dobry odcinek. Najlepsze momenty to te jak kibicowali Adamowi, szczególnie Boczek, jak Edzio jeździł na wózku sklepowycm i jego wierszyk, trening Waldka, jak Boczek go trenował, te jego słowa: ja się na wiatrach najlepiej znam te potrawy które wymieniał, bójka w telewizji. Końcówka mnie się w ogóle nie podobała, bo wmieszali w ten odcinek sportowy politykę. Jedynie słowa Ferdka z czego ja mam się cieszyc, że szkop wygrał mnie rozśmieszyły. Jestem fanem skoków narciarskich i myślę że mógł byc trochę lepszy ten odcinek. 8/10.”
~mocny full 22

”Kiedyś nie lubiłem tego odcinka, dziś uważam, że był niezły. Tematyka jest mi bliska bo też mnie wkurza taka przesadna fascynacja polskimi sportowcami odnoszącymi sukcesy. Śmiesznych tekstów tu wiele nie było, choć podobały mi się: kłótnia w telewizji (Chabior ) i przekręcone nazwiska (Adam Miłosz, Zenobiusz Bojler). Poza tym, przyjemnie się oglądało jak Paździoch uświadamiał Ferdka a potem Ferdek próbował uświadomić Halinie, że nie jest tak cacy z tymi skokami. Wkurzał mnie natomiast ten komentator na początku. Rozumiem, że chodziło o wyolbrzymienie tych emocji ale to było przegięcie… słuchać się tego nie dało… 8/10”
~paździoch91

”Genialny odcinek, jeden z najlepszych. Najbardziej podobał mi się program w tv, jak redaktorek dał w mordę temu kolesiowi. Dobry był tekst Ferdka: “Panowie, z czego wy się cieszycie, że szkop wygrał? Sk*%#ensen jakiś.” Śmiesznych tekstów było dużo, dużo więcej. Ocena pozostaje bez zmiany 10/10.”
~Czak Noris

Teks

“I co mam się cieszyć ,że jakiś szkop Skurwensen wygrał”
~Ferdek

“Gówno mnie to obchodzi.”
~Paździoch

“Chamstwo zalewa świat.”
~Ferdek