171 Układ

Opis_odc

Ferdek twierdzi, że Babka zatruwa życie całej jego rodzinie. Dłużej nie znosi zachowania teściowej i zamieszkuje na korytarzu. Wkrótce pojawia się okazja do sprzedania seniorki. Kiepski nie wie, że Babka ma podobne zamiary…

171

Reżyseria: Okił Khamidov
Scenariusz: Aleksander Sobiszewski, Patrick Yoka, Katarzyna Sobiszewska
Premiera telewizyjna: 3.09.2004

Występują:

Andrzej Grabowski jako Ferdek
Marzena Kipiel-Sztuka jako Halina
Bartosz Żukowski jako Waldek
Ryszard Kotys jako Paździoch
Krystyna Feldman jako Babka
Andrzej Gałła jako Kozłowski
Zofia Bielewicz jako Malinowska

O_odcinku

“Dobry odcinek. Najlepsza scena początkowa i końcowa z obrzydzaniem. Niezłe też było, jak Paździoch podejrzewał, że Halinka wyrzuciła Ferdka z domu oraz jak zbliżała się godzina przekazania Ferdka/Babki i oboje byli dla siebie mili. 8/10”
~paździoch91

“Świetny odcinek. Na plus Ferdek i Babka obrzydzający sobie nawzajem, rozmowa Ferdka z Waldkiem w kiblu, Babka uderzająca chochlą o stół, Paździoch informujący Ferdka o ogłoszeniu, Halina wypominająca Ferdkowi, wymienianie samych zalet przez Ferdka i Babkę na temat ich samych, rozmowa Ferdka z Babką w salonie i końcówka. 9/10”
~Pollen99Max

“Bardzo dobry odcinek, najlepsze fragmenty to początek z siorbaniem Babki i mlaskaniem Ferdka, obiad u Kiepskich, kłótnia Haliny z Ferdkiem, próby sprzedania Ferdka przez Babkę i sprzedanie Babki przez Ferdka. 9/10”
~mocny full 22

Teks

“Halinka, ja uważam że ty żeś jest pod toksycznym wpływem Babki!”
~Ferdek

“O, jaka piękna babunia, właśnie o takiej marzyłem!”
~Kozłowski

“Nie spoufalaj się frajerze!”
~Babka