180 Waldemar

Opis_odc

Marian Paździoch przychodzi do mieszkania Kiepskich zaniepokojony zachowaniem ich syna. Donosi, co ich potomek robi w wolnym czasie. Ferdek po przemyśleniu sprawy wręcza Waldkowi swój dawny saturator, aby syn zarobił parę groszy. Niestety, Waldkowi ta sztuka się nie udaje i przynosi to niemiłe konsekwencje…

Odc180

Reżyseria: Okił Khamidov
Scenariusz: Aleksander Sobiszewski, Patrick Yoka, Katarzyna Sobiszewska
Premiera telewizyjna: 5.11.2004

Występują:

Andrzej Grabowski jako Ferdek
Marzena Kipiel-Sztuka jako Halina
Bartosz Żukowski jako Waldek
Ryszard Kotys jako Paździoch
Wojciech Czarny jako Gonzo

O_odcinku

“Odcinek dobry,najlepsza scena jak Waldek stoi z Gonzem pod kiblem i wychodzi Paździoch.Gra Żukowskiego zepsuta została.Ocena 8/10”
~xxdawidxx

“Świetny odcinek. Na plus Waldek z Gonzem pod kiblem, rzekoma próba kradzieży tabliczki przez Waldusia, wymiana zdań w kuchni, Walduś siedzący na fotelu z opon, scena w sypialni, pokazanie Waldusiowi saturatora, sprzedanie saturatora, Waldek chcący odsprzedać saturator od Paździocha, oddanie Waldusiowi telewizora i lodówkę i końcówka. 9/10 ;-)”
~Pollen99Max

“Dobry odcinek. Najlepsze momenty to oczywiście rozmowa Waldka z Haliną i Ferdkiem w kuchni i jak wyszło na jaw, że saturator sprzedał za pięć dych, Paździoch menda, wymiana saturatora za telewizor i lodówkę oraz wymiana mieszkania za telewizor i lodówkę 😀 7/10”
~Lonzio

Teks

“Ja ci zaraz dam wujka, ty chuliganie jeden ty. Won stąd zaraz, bo po policję zadzwonię!”
~Paździoch

“To pan żeś jest jest blokers, bo pan blokujesz naszą prywatną, publiczną toaletę.”
~Ferdek

“Mam syna kretyna!”
~Ferdek