183 Pląs

Opis_odc

Arnold Boczek chce się nauczyć tańczyć, gdyż musi się pokazać z dobrej strony na balu z okazji 30-lecia działalności zakładu, w którym pracuje. Przychodzi z tym problemem do sąsiadów, a w szczególności do Ferdka i Waldka. Każdy chce nauczyć Boczka innego tańca, jednak nauka nie idzie łatwo.

Odc183

Reżyseria: Okił Khamidov
Scenariusz: Aleksander Sobiszewski, Patrick Yoka, Katarzyna Sobiszewska
Premiera telewizyjna: 26.11.2004

Występują:

Andrzej Grabowski jako Ferdek
Marzena Kipiel-Sztuka jako Halina
Bartosz Żukowski jako Waldek
Ryszard Kotys jako Paździoch
Dariusz Gnatowski jako Boczek
Renata Pałys jako Paździochowa
Dominika Kurdziel jako Skarpetowska
Wojciech Koguciuk jako hip-hopowiec

O_odcinku

“Świetny odcinek. Na plus pląsy Waldka i Boczka, Paździoch ich podglądający, Paździoch robiący awanturę, rozmowa Ferdka i Paździocha w kuchni, Ferdek uczący Boczka tańczyć, pojedynek Heleny i Haliny, taniec Paździocha oraz drzącą się Helena w przedostatniej scenie.

9/10”
~Lonzio

“Odcinek dobry, miał bardzo fajne teksty, ale nie zaliczyłbym go do rewelacyjnych. Ciekawy pomysł, dużo akcji, ale np scena z tańcem wszystkich (oprócz Paździocha) mieszkańców kamienicy taka sobie. Do tego jak zwykle w tym sezonie słaba gra Żukowskiego, ostatni minus za fatalnie zrobioną scenę z drzwiami.

7,5/10”
~MrElzvis

“Znakomity odcinek. Na plus rozdupcenie drzwi przez Boczka, taniec Arnolda i Waldka, Paździoch donoszący w kuchni Kiepskich, Boczek najchudszy w całym swoim zakładzie, rozpaczanie Waldka, nauka tańca Boczka, tańczenie krakowiaczka, tańce na korytarzu i breakdance Paździocha, Paździoch jako Boczek, scena na korytarzu ze Skarpetowską i końcówka. Minusów brak. 10/10! ;-)”
~Pollen99Max

Teks

“Umcia, umcia, pękła gumcia.”
~Waldek

“Kapcie na uszy i tramwaje straszyć!”
~Ferdek

“Ze seksem panie Boczek, ze seksem!”
~Ferdek