187 Lunatyk

Opis_odc

Pewnej nocy sypialnię Kiepskich nawiedza Arnold Boczek. Wkrótce jednak spostrzegają, że Boczek lunatykuje. Następnego dnia Ferdynand dowiaduje się, że kilka dni temu w nocy otyły sąsiad odwiedził również Mariolę i Helenę Paździochową. Ferdynand Kiepski i Marian Paździoch postanawiają złapać Boczka na gorącym uczynku. Spostrzegają jednak pewną zaletę lunatykowania Arnolda.

Odc187

Reżyseria: Okił Khamidov
Scenariusz: Aleksander Sobiszewski, Patrick Yoka, Katarzyna Sobiszewska
Premiera telewizyjna: 4.03.2005

Występują:

Andrzej Grabowski jako Ferdek
Marzena Kipiel-Sztuka jako Halina
Bartosz Żukowski jako Waldek
Ryszard Kotys jako Paździoch
Dariusz Gnatowski jako Boczek
Renata Pałys jako Paździochowa
Barbara Mularczyk jako Mariolka

O_odcinku

“Odcinek należy do jednego z moich ulubionych. Rozpisywać się zbyt bardzo nie będę, najlepsze było to, gdy wszyscy myśleli że Boczek przychodzi w nocy do czyichś domów by robić “ten teges”. Uśmiałam sie do łez, gdy Ferdek wyleciał z mieszkania z tą ciupagą na Boczka. Oczywiście jest wspaniały komizm sytuacyjny i doskonała gra aktorska, oraz bardzo pomysłowe dialogi.

Odcinkowi Lunatyk wystawiam ocenę 10/10.”
~Sheina

“Jeden z moich ulubionych odcinków, bardzo go lubię!
Dobre było jak w pierwszej scenie Boczek wszedł do sypialni Ferdka i Haliny i się położył na ich łóżku, a jak go wybudzili to Boczek nie wiedział gdzie jest i skąd się tam wziął. Dobre też było jak Ferdek kazał Boczkowi skoczyć po browara ,a Boczek wyskoczył przez okno.
Świetna scena również jak Boczek niósł Paździocha do kibla. Ostatnia scena na plus:”Urwij pan pitola Kiepskiemu i wrzuć pan do sedesu….”.
Świetny odcinek!
Ocena:10/10”
~Matt

“Dobry odcinek. Na plus początek jak Boczek wparował Kiepskim do łóżka i teksty jego “Co wy tu robicie”, “No właśnie, co”. Dobre też było wykorzystywanie Boczka przez Paździocha i Ferdka, a także opowieści Heleny, że Boczek też u niej był pod nieobecność Mariana. Na minus bardzo słaba gra Żukowskiego. 8/10”
~MarcinKiepski

Teks

“Kulaj się, arbuzie jeden!”
~Paździoch

“Panie Boczek, zanieś mnie pan do kibla!”
~Paździoch

“To jest wyzysk sąsiada przez sąsiada!”
~Ferdek