191 Mężowie i żony

Opis_odc

Ferdkowi przeszkadzają długie rozmowy telefoniczne Haliny. Natomiast Paździochowi przeszkadza to, że jego żona, Helena nic nie mówi, tylko myśli. Marian stwierdza, że kobiety rozmową wyładowują złą energię. Właśnie następuje wybuch Heleny. Po kilku wybrykach żony Paździoch z Ferdkiem postanawiają wygadać Helenę za pomocą… żony Ferdka, Haliny.

191

Reżyseria: Okił Khamidov
Scenariusz: Aleksander Sobiszewski, Patrick Yoka, Katarzyna Sobiszewska
Premiera telewizyjna: 11.04.2005

Występują:

Andrzej Grabowski jako Ferdek
Marzena Kipiel-Sztuka jako Halina
Ryszard Kotys jako Paździoch
Renata Pałys jako Paździochowa

O_odcinku

“A mnie troszkę jednak ostatnia scena pozytywnie zaskoczyła. Ogólnie fabuła była bardzo dobra i nie uważam, że była przeciągana. Świetna scena, jak Paździochowa rozbiła Marianowi ten samolocik. :mrgreen: Równie dobra, jak Paździoch przyszedł do Ferdka w nocy z ketchupem na głowie, aż się przestraszyłem 😆

10/10”
~dul.

“Początek dobry, pierwsza rozmowa Pażdziocha z Ferdkiem też, ale scena jak Helena rozdupcała samolot i ochrzaniała Mariana genialna, jedna z najlepszych w historii ŚWK. Scena łóżkowa niezła, Paździoch z keczupem na głowie :mrgreen: , scena w piwnicy niezła, scena na korytarzu nieco nudna, ale może byc, scena nocna niezła, penis, koniec spotkania Haliny i Heleny, kolejne sceny też niezłe ale nieco przynudzały ale około 18 minuty mnie się podobało, scena w kuchni, kłamstwo Ferdka dobre, końcówka bardzo dobra. Ogółem dobry odcinek, ale w 2-3 momentach nieco nudził. Moja ocena: 8,5/10.”
~mocny full 22

“Niezły odcinek. Na plus Helena niszcząca samolot i krzycząca na Paździocha, plan Paździocha rozmowa w sypialni, wyznania Ferdka, zakończenie średnie.

6/10”
~Lonzio

Teks

“Srajdaho, niedorajdo!”
~Helena

“Panie, nie ufaj pan nigdy kobietom! Dzisiaj tenis, jutro penis!”
~Paździoch

“Marian, zapierdzielaj po piłeczkę, i to na jednej nodze!”
~Helena