192 Plan dnia

Opis_odc

Ferdynand jest niezorganizowany, nie ma własnego planu dnia, co jest powodem sporu między nim a jego żoną Haliną, która za przykład stawia mu Mariana Paździocha. Gdy Kiepski kradnie sąsiadowi jego zeszyt z planem dnia, Paździoch staje się spontaniczny jak nigdy wcześniej.

192

Reżyseria: Okił Khamidov
Scenariusz: Aleksander Sobiszewski, Patrick Yoka, Katarzyna Sobiszewska
Premiera telewizyjna: 22.04.2005

Występują:

Andrzej Grabowski jako Ferdek
Marzena Kipiel-Sztuka jako Halina
Ryszard Kotys jako Paździoch
Dariusz Gnatowski jako Boczek
Renata Pałys jako Paździochowa

O_odcinku

“Genialny odcinek. Najlepsze jak Halinka się ucieszyła, że o 21:15 w niedzielę mają być “czynności erotyczne” a Ferdek jej odpowiedział, że to jest wymienne z defekacją. Albo jak Paździoch powiedział Ferdkowi, że rozmowę z nim ma zapisaną jako “zmarnowany czas”.”
~paździoch91

“Fajny odcinek, zabawne sceny – zapisywanie po raz pierwszy Ferdkowego planu (“Zmarnowany czas, czyli rozmowa z żoną”) i przyznanie się Boczka (“Ale Halinka, ja nie użyłem słowa “dupa”…”). Moja ocena bliska 9-tki, ale daję 8,5/10.”
~Lędzic

“Odcinek świetny. Pisanie planu przez Ferdka, Boczek który za ziemniaki i cebulę ukradł Paździochowi plan dnia i tekst Heleny: “U niego cały czas jest teraz 21:15” były świetne. Zagubiony Paździoch po utracie planu również ekstra. Całość wymiata. 10/10”
~Brady

Teks

“Co pan tu świrujesz z tym dymem?”
~Ferdek

“Zmarnowany czas czyli dyskusja z żoną.”
~Ferdek

“Przecież tu jest wyraźnie – czynności erotyczne lub defekacja.”
~Ferdek