199 Znieczulica społeczna

Opis_odc

Marian Paździoch prosi Ferdka o wysłanie go w paczce na Madagaskar. Kiepski przyjmuje propozycję sąsiada. Gdy dowiaduje się o tym Halina natychmiast idzie poinformować o zajściu Helenę Paździochową, która nie przejmuje się nieobecnością męża. Halina spostrzega, że ludzi ogarnia znieczulica społeczna.

199

Reżyseria: Okił Khamidov
Scenariusz: Aleksander Sobiszewski, Patrick Yoka, Katarzyna Sobiszewska
Premiera telewizyjna: 3.06.2005

Występują:

Andrzej Grabowski jako Ferdek
Marzena Kipiel-Sztuka jako Halina i Kazia
Ryszard Kotys jako Paździoch
Dariusz Gnatowski jako Boczek
Renata Pałys jako Paździochowa
Barbara Mularczyk jako Mariolka
Marek Sitarski jako zawodnik I
Agnieszka Męczkowska jako zawodniczka II
Marta Zięba jako zawodniczka III
Ryszard Jabłoński jako redaktor
Janusz Chabior jako Włodzimierz Nieczuły
Paweł Kamiński jako tragarz I
Bartłomiej Picher jako tragarz II

O_odcinku

“Świetny odcinek. Mi dla odmiany najbardziej podobał się program z Włodzimierzem Nieczułym (Chabior). Dobry był też wygląd Paździocha po powrocie z Madagaskaru, oraz zakończenie. Sam pomysł na odcinek (wysłanie Paździocha) był rewelacyjny, a wykonanie równie dobre. Oceniam 9/10.”
~Czak Noris

“Znakomity odcinek. Na plus wysyłanie Paździocha na Madagaskar, ogarniająca wszystkich wokół znieczulica, Paździochowa niewzruszona nieobecnością Mariana, parodia “Najsłabszego ogniwa”, Boczek chcący ugotować małego pieska, program w telewizji o najmniej czułym Polaku, Paździoch, który wrócił z Madagaskaru, wysłanie wszystkich na Madagaskar i fantastyczna końcówka. Minusów brak. 10/10!”
~Pollen99Max

“Świetny odcinek, najlepsze momenty to wysyłka Paździocha na Madagaskar, parodia ”Najsłabszego ogniwa”, rozmowa Haliny z Boczkiem o Pimpusiu, program w TV z Włodzimierzem Nieczułym, oraz końcówka z pijanym Marianem. Minusów brak. Oczywiście 10/10.”
~mocny full 22

Teks

“Ty krwiożerczy grubasie, ty się sam nafaszeruj grzybami w pięciu smakach i zeżryj!”
~Halina

“No cóż Waldku, okazałeś się jednak kretynem. Mówisz jak baran, wyglądasz jak baran i myślisz jak baran.”
~Kazia

“A wy moje drogie panie nie rechoczcie tak ochoczo, ponieważ uważam was za tępe, ograniczone krówska, które tylko kompromitują naszą rasę kobiecą. Rzygać mi się chce jak na was patrzę.”
~Kazia