204 Trendi

Opis_odc

Arnold Boczek zwierza się Ferdynandowi, że nowej właścicielce rzeźni nie podoba się jego styl. Boczek chce być trendi, prosi więc o pomoc Mariolę. Tymczasem Marian Paździoch otwiera klub Baazzar.

204

Reżyseria: Okił Khamidov
Scenariusz: Aleksander Sobiszewski, Patrick Yoka, Katarzyna Sobiszewska
Premiera telewizyjna: 20.09.2006

Występują:

Andrzej Grabowski jako Ferdek
Marzena Kipiel-Sztuka jako Halina
Ryszard Kotys jako Paździoch
Dariusz Gnatowski jako Boczek
Barbara Mularczyk jako Mariolka
Tomasz Orpiński jako ochroniarz
Monika Fronczek jako dziewczyna I
Katarzyna Niewadzil jako dziewczyna II
Mikołaj Roznerski jako chłopak I
Maciej Prusak jako chłopak II

O_odcinku

“Bardzo mi się podobał ten odcinek. Mariolka jeszcze nie była tak denerwująca jak teraz, więc jej obecność dało się wytrzymać. Najlepsza była scena, w której Ferdek przymierzał beret Paździocha i zakończenie. Podobał mi się tekst Boczka: “Mariolka ja muszę być trendi, bo mnie inaczej z roboty na zbity ryj wywalą”. Moja ocena 8,5/10.”
~Czak Noris

“Bardzo dobry odcinek. Na plus Boczek szukający Ferdka po całym mieszkaniu, Ferdek mówiący po bucie, kim jest Boczek, Ferdek chodzący w ubraniu Mariolki, Kiepski wmawiający Boczkowi, że on nosi świadomie swoje klapki, a Boczek nie, Mariola chodząca w berecie Paździocha, rady Mariolki dla Boczka, jak ubrać się trendy, klub Paździocha, Ferdek uwypuklający klejnoty beretem Mariana, Boczek „przeganiający” wszystkich z klubu i końcówka. 8/10”
~Pollen99Max

“Fajny odcinek, najlepsze momenty to szukanie Ferdka przez Boczka, rozmowa Ferdka i Paździocha na temat bycia trendi, reakcja Ferdka na to, że modny jest beret Paździocha i wizyta Boczka w klubie Paździocha. 9/10”
~mocny full 22

Teks

“Jakiego węża na własnym łonie żem wyhodował?!”
~Ferdek

“Ja muszę być trendi, bo mnie z roboty na zbity ryj wywalą!”
~Boczek

“Ja wyselekcjonuję tego buraka i znowu będzie cool!”
~Paździoch