209 Kurakao – drink

Opis_odc

Ferdek zostaje zaproszony przez Paździocha na libację alkoholową. Sąsiad Kiepskiego zachowuje się dziwnie, jest tajemniczy. Po jakimś czasie Paździoch zmienia zdanie i zamiast Ferdka zaprasza Boczka, który kompromituje go w oczach zagranicznego biznesmena.

Odc209

Reżyseria: Okił Khamidov
Scenariusz: Aleksander Sobiszewski, Patrick Yoka, Katarzyna Sobiszewska
Premiera telewizyjna: 25.10.2006

Występują:

Andrzej Grabowski jako Ferdek
Marzena Kipiel-Sztuka jako Halina
Ryszard Kotys jako Paździoch
Dariusz Gnatowski jako Boczek
Renata Pałys jako Paździochowa
Barbara Mularczyk jako Mariolka

O_odcinku

“Bardzo dobry odcinek. Na plus Ferdek chcący napić się wódki Paździocha, Marian podwyższający “stawkę” picia, rozmowy Mariolki przez telefon, Boczek nie chcący dać Ferdkowi telefonu, Ferdek szykujący się na popijawę u Paździocha, rozmowa w sypialni, tekst Ferdka “Panie Boczek, gardzę panem!” oraz końcówka z odwiezieniem Paździocha do szpitala. 8/10”
~Pollen99Max

“Niezły odcinek, najlepsze momenty to Ferdek opierniczający Mariolę, kłótnia Boczka z Ferdkiem o to kto pierwszy napije się kurakao i wyproszenie Boczka przez Paździocha z powodów zdrowotnych i wywózka Paździocha do szpitala. Sporo nudów było, szczególnie na początku. 7/10”
~mocny full 22

“Bardzo dobry odcinek i ten motyw, który tam panował. Muzyka przez cały odcinek trzymała napięcie i to mi się podobało. Najlepsze oczywiście z całego odcinka, kłótnie Ferdka z Boczkiem, ale i tak ja tam wolę Boczka i te jego teksty, które mnie rozbrajają. Marian oczywiście też bardzo fajnie zagrał, ale najlepiej jak opierdzielał Boczka. Co do Haliny to ona była taka sobie w tym odcinku, ale za to Mariola bardzo fajnie zagrała i dobrze zrobiła, że wyciągnęła wtyczkę od telefonu. Praktycznie przez cały odcinek się śmiałem 10/10 ”
~Adam908

Teks

“Berbeluchę normalnie pan ciągniesz!”
~Ferdek

“Jak co się stało? Zatkało kurakao!”
~Helena

“Panie Boczek, gardzę panem!”
~Ferdek