213 Łabudibuda

Opis_odc

Halina i Ferdek są zaskoczeni faktem, iż Helena Paździochowa prowadzi program telewizyjny. Pani Kiepska jest bardzo zazdrosna i wkrótce również zostaje prowadzącą programu rozrywkowego w telewizji.

213

Reżyseria: Okił Khamidov
Scenariusz: Aleksander Sobiszewski, Patrick Yoka, Katarzyna Sobiszewska
Premiera telewizyjna: 16.11.2006

Występują:

Andrzej Grabowski jako Ferdek
Marzena Kipiel-Sztuka jako Halina
Ryszard Kotys jako Paździoch
Dariusz Gnatowski jako Boczek
Renata Pałys jako Paździochowa
Paweł Okraska jako Andrzej Banan
Krzysztof Kolba jako ojciec Stanisław
Sylwester Raoul Ottou jako Murzyn
Edwin Bażański jako Hiszpan
Michał Białecki jako Niemiec
Paweł Bondar jako Rosjanin

O_odcinku

“Dobry odcinek. Na plus Paździochowa w “Czarujących fortepianach”, Boczek chcący zabłysnąć w showbiznesie i rada dla niego “Idź pan coś zjeść”, Paździoch-przydupas, Rosjanin w programie o Europie, upita Halinka, Ferdek i Paździoch cieszący się ze zdjęcia obu programów w telewizji i końcówka z Boczkiem-babą. Na minus trochę nudów i nieco naciągana fabuła. 7/10”
~Pollen99Max

“Niezły odcinek, najlepsze momenty to program Heleny ”Czarujące fortepiany”, talent Boczka przedstawiany Helenie i Halinie, opowieśc Mariana o tym że Helena zaczęła go wykorzystywac do prania czy sprzątania, radośc Mariana i Ferdka po tym, jak ”Czarujące fortepiany” i ”Europa się kocha” zdjęli z anteny i program w TV z Boczkiem. 8/10”
~mocny full 22

“Odcinek niezły ale odstaje od większości tego sezonu. Trochę mnie wkurzało to że Paździoch i Ferdek tak się bali swoich żon. Parę nudnych scen też było np. te programy telewizyjne. Śmieszny Boczek i Paździoch jak czyścił buty. Fajna scena jak Paździoch cieszył się z Ferdkiem że te programy ich żon poleciały, ale na minus piosenka “kalinka”.

Oceniam na 7/10”
~Ferdziu1992

Teks

“Uważaj świntuchu, jestem mężatką!”
~Helena

“No i co, tobie się to podoba?”
~Halina

“Nic nie mam do Olka, ale wiesz, ta jego Jolka…”
~Helena