242 Wszystko dla ciebie

Opis_odc

Halinę wzrusza program telewizyjny, w którym mężowie udowadniają swoim żonom jak bardzo je kochają poprzez robienie najróżniejszych zajęć. Kiepska pragnie, by jej mąż Ferdek choć raz udowodnił, że ją kocha.

242

Reżyseria: Okił Khamidov
Scenariusz: Aleksander Sobiszewski, Patrick Yoka, Katarzyna Sobiszewska
Premiera telewizyjna: 14.03.2007

Występują:

Andrzej Grabowski jako Ferdek
Marzena Kipiel-Sztuka jako Halina
Ryszard Kotys jako Paździoch
Dariusz Gnatowski jako Boczek
Beata Rakowska jako urzędniczka
Dorota Wierzbicka jako Grażyna
Maciej Sosnowski jako Krzysztof
Wojciech Kuliński jako redaktor TV
Mateusz Wójcik jako kamerzysta

O_odcinku

“Dobry odcinek. Znowu wyśmiali pewien gatunek programów telewizyjnych. Najlepsza akcja z Boczkiem, który pomimo przysięgi zeżarł kurczaka po turecku. Dobre też było jak Halinka spotkała w korytarzu ekipę telewizyjną i jak się dowiedziała że Ferdek podjął dla niej próbę zapytała “Siadł d*&ą na mrowisku?”. Zakończenie też genialne. 8/10”
~paździoch91

“Świetny odcinek, także w czołówce sezonu! Najlepsze akcje to zdecydowanie z Boczkiem i z tym kurczakiem, jak potem przyniósł same ziemniaki, bo kurczaka zeżarł, a obiecał, że tego nie zrobi Ostatnia scena też fajna z Ferdkiem w pośredniaku 10/10”
~Ferdek K

“Kolejny świetny odcinek. Na plus program w telewizji i wzruszona Halinka, Ferdek i Boczek śmiejący się z programu, rozmowa w sypialni, negocjacje Ferdka z Paździochem i jego “wyjazd” z mieszkania Kiepskich, Boczek zżerający zawartość lodówki Ferdka, przygotowanie kolacji dla Kiepskich przez Boczka i zeżarcie przez niego kurczaka mimo przysięgi i końcówka z Ferdkiem w pośredniaku. 9/10”
~Pollen99Max

Teks

“Gołej dupy na mrowisku nie widziałaś?”
~Ferdek

“Frajer gołą dupą siedzi na mrowisku, a Hubert kasę trzepie.”
~Ferdek

“Żryj pan, ty grubasie przebrzydły!”
~Ferdek