251 Skok

Opis_odc

Paździoch przychodzi do Ferdka proponując mu dużą sumę pieniędzy. Ten, nękany przez Halinkę ciągłymi wywodami na temat braku pracy, postanawia się zgodzić. Okazuje się, że Marian zaplanował napad na bank: sam ma być mózgiem operacji, a zadaniem Ferdka jest wykopanie tunelu, którym Paździoch ma się dostać na miejsce przestępstwa.

skok

Reżyseria: Okił Khamidov
Scenariusz: Aleksander Sobiszewski, Patrick Yoka, Katarzyna Sobiszewska
Premiera telewizyjna: 11.04.2007

Występują:

Andrzej Grabowski jako Ferdek
Marzena Kipiel-Sztuka jako Halina
Ryszard Kotys jako Paździoch
Dariusz Gnatowski jako Boczek
Renata Pałys jako Paździochowa
Krystyna Dmochowska jako Malinowska
Andrzej Kępiński i Rafał Sawuła jako strażnicy miejscy

O_odcinku

“Świetny odcinek, fajna była też końcówka jak policja przychodzi po Paździocha. Ogólnie cały odcinek był bardzo zabawny. Oceniam go 10/10.”
~Czak Noris

Świetny odcinek, Paździoch tak kombinował, kombinował nad bankiem a tu wpadł przy zwykłym jabłku heheheh 😛 Ale kluczyk się przydał 😀 A tekst wkurwionego Boczka podczas tej rozmowy z Kiepskim – bezcenny :D”
~Fenix

“Rozmowa Ferdka z Boczkiem, plan pażdziocha, ” No ciągnij pan ”, pażdzioch z jabłkiem, pażdzioch w stroju złodzieja, ” Kradzione nie tuczy ”, Scena z przyłapaniem pażdziocha. A przy okazji wiedzieliście, że ta sprzedawczyni według twórców nazywa się Malinowska ? Moja ocena 8/10.”
~Mati1996

Teks

“Jak umrę to padnę pod płotem i mnie psy bezdomne zjedzą, bo za co mnie pochowają, za te podatki które płacę całe życie k… mać?!”
~Boczek

“Otóż natychmiast po wypadnięciu z tunelu odpalam wszystkie materiały wybuchowe i wszystko się wydupca! Ziemia się zawala, grób, amen, arrivederci roma, szukajcie wiatru w polu, pocałujcie w dupę!”
~Paździoch

“Panie, ja to chyba kiedyś się tak wkur*ię, wezmę pałę, pierdyknę gdzieś w szybę, zabierę wszystko, spierdzielę i gówno mi zrobią!”
~Boczek