262 Żyć kolorowo

Opis_odc

Ferdynand po obejrzeniu programu w telewizji stwierdza, że jego życie jest szare i nudne. Paździoch chce wynająć u Kiepskich kwaterę dla swojego znajomego, który nie chce zdradzać swojej tożsamości. Tajemniczym kolegą okazuje się Elvis Presley. U Ferdka budzi się chęć zarobienia pieniędzy.

262

Reżyseria: Okił Khamidov
Scenariusz: Janusz Sadza
Premiera telewizyjna: 23.05.2007

Występują:

Andrzej Grabowski jako Ferdek
Marzena Kipiel-Sztuka jako Halina
Ryszard Kotys jako Paździoch
Dariusz Gnatowski jako Boczek
Barbara Mularczyk jako Mariolka
Dominika Kurdziel jako kobieta
Michał Milowicz jako Elvis
Marta Libner jako reporterka

O_odcinku

”Bardzo dobry odcinek. Na plus program w telewizji, połamanie okularów Paździocha, rozmowa w sypialni, spółka Paździocha z Ferdkiem, Halinka szykująca jedzenie dla gościa, Milowicz jako Elvis Presley, związanie Elvisa do fotela, jego ciężka historia, robienie zdjęcia Elvisowi i Ferdkowi oraz końcówka. 8/10”
~Pollen99Max

”Dość dobry odcinek choć nierewelacyjny. Pierwsze 10 minut to pieprzenie o niczym. Odcinek rozkręcił się jak wkroczył Elvis i wtedy padło też kilka śmiesznych tekstów. Dobre było jak Ferdek go ubrał w swoje dresy. Zakończenie fajne – takie w stylu starych odcinków (szybki najazd kamery na zdjęcie i “Nieeeee!” Ferdka). 6/10”
~paździoch91

”Dobry odcinek, zgadzam się, że druga część lepsza, ale pierwsza też była dosyć ciekawa jak Ferdek otrzymał propozycję przyjęcia gościa od Paździocha. Śmieszna była rozmowa Ferdka z Elvisem i w ogóle śmiesznie było odkąd Elvis się pojawił aż do końca, trochę to przypominało to stare odcinki. Fajnie, że Ferdek użył “mam pomysła”. Zakończenie dobre, ale lepiej by było gdyby to z aparatem coś było nie tak i Ferdek by się wkurzył na Boczka . 7/10”
~Qba

Teks

“Robota to jest prymitywny czas spędzania wolnego czasu.”
~Ferdek

“Co ja jakiś buhaj rozpłodowy jestem?”
~Elvis

“Co wy, nienormalni jesteście, dlaczego w Polsce?”
~Ferdek