265 Impreza

Opis_odc

Mariola chce zorganizować imprezę u siebie w mieszkaniu. Halina wyraża na to zgodę, jednak Ferdynand ma odmienne zdanie. Opinię Kiepskiego na temat imprezy podziela sąsiad Marian Paździoch. Ostatecznie Ferdek zgadza się na imprezę w swoim mieszkaniu, ale pod warunkiem, że będzie pilnował zachowania gości Marioli.

265

Reżyseria: Okił Khamidov
Scenariusz: Aleksander Sobiszewski, Patrick Yoka, Katarzyna Sobiszewska
Premiera telewizyjna: 30.05.2007

Występują:

Andrzej Grabowski jako Ferdek
Marzena Kipiel-Sztuka jako Halina
Ryszard Kotys jako Paździoch
Dariusz Gnatowski jako Boczek
Barbara Mularczyk jako Mariolka
Beata Rakowska jako redaktorka
Wojciech Ziemiański jako mężczyzna I
Adam Cywka jako mężczyzna II

O_odcinku

”Świetny odcinek. Na plus kłótnia w programie w telewizji, budzenie Ferdka i Halinki przez Mariolkę, rozmowa w sypialni, taniec robota Boczka, Mariolka przedstawiająca swoją przyszłość przed Ferdkiem, rozmowa przy wódce z Paździochem, przygotowywanie kanapek na imprezę, Ferdek palący jointa na imprezie i końcówka. 9/10”
~Pollen99Max

”Bardzo fajny i śmieszny odcinek. Było dużo zabawnych momentów, ale najbardziej rozśmieszyło mnie jak Ferdek opowiadał, że Wujek Władek chciał go otruć. Boczek też fajnie młody, wyluzowany, jak impreza jest to się bawi ze wszystkimi
Paździoch jak zwykle najlepiej zorientowany .
“Odurzeni alkoholem i narkotykami nie rozróżniają kto jest kto i parzą się jak żaby w bajorze. Baba z babą, chłop z chłopem, jak popadnie. A to wszystko w rytm, wesołej satanistycznej melodii UMCIA UMCIA, UMCIA UMCIA”
Taniec robota był żenujący.
8/10.”
~Daro92

”Całkiem niezły odcinek. Najlepsza była scena jak przyszedł w nocy Paździoch i uświadamiał Ferdkowi, co się dzieje na takich imprezach. Dobre było jak zapytał czy może przedyskutować problem alkoholizmu wśród młodzieży i wyciągnął flaszkę. Niby scena podobna do tych z nowych odcinków a jednak o wiele lepsza bo Paździoch zachował swoją mendowatość i nie pierdzielił od rzeczy jak w obecnych odcinkach. Dobre też było, jak Ferdek robił Mariolce wyrzuty po rozmowie z Paździochem. Na plus też zakończenie i program telewizyjny na początku.
Trochę na minus sposób zwracania się Ferdka do Mariolki (“ty smarku”) choć w odcinkach Yoki było to jeszcze gorsze. I oczywiście minus za kolorki i śmiechy, jak we wszystkich odcinkach 6. sezonu. 7/10”
~paździoch91

Teks

“Nie dam ,bo nie mam.”
~Ferdek

“Ja stwierdzam fakta obiektywistycznego.”
~Ferdek

“Panie Boczek, ja odnoszę wrażenie, że pan niedorozwinięty jest.”
~Ferdek