268 Redaktorka

Opis_odc

Mariola oznajmia rodzicom, że dostała posadę w gazecie. Rodzice są dumni z córki i sądzą, że Mariola będzie pracowała jako redaktorka. Wkrótce jednak okazuje się, że Mariola ma być modelką i pozować do zdjęć. Halina wyraża zgodę na pracę Marioli w gazecie, jednak Ferdynand jest przeciwny.

268

Reżyseria: Okił Khamidov
Scenariusz: Aleksander Sobiszewski, Patrick Yoka, Katarzyna Sobiszewska
Premiera telewizyjna: 17.10.2007

Występują:

Andrzej Grabowski jako Ferdek
Marzena Kipiel-Sztuka jako Halina
Ryszard Kotys jako Paździoch
Dariusz Gnatowski jako Boczek
Barbara Mularczyk jako Mariolka

O_odcinku

Świetny odcinek, dobre było jak Ferdek chwalił Mariolkę, a póżniej ją karcił, jak jej przystawiał donicę, jak Halinka ” pokazywała ”, jak się pokłócił z Mariolą i ten tekst: ” No iiii, i muszę się napić, no muszę się napić ”, i ta jego mina, jak pażdzioch ciekawił się jaka to gazeta tyle daje kasy, jak Ferdek mówił pażdziochowi, że jego córka zarabia 10 tysięcy złotych, jak wyzywał pażdziocha i Boczka od erosomanów, jak pażdzioch zacieszał mordę, no i jak na koniec Ferdek dyktował to: ” Szanowna redakcjo, chciałabym zwrócić uwagę Polskiego rządu, marszałka senatu i marszałka sejmu, oraz osobę prezydenta wraz z małżonką najjaśniejszej RzeczyPospolitej, że marian pażdzioch mieszkający przy ulicy ćwiartki 3/3 jest mendą, świnią, i erosomanem kropka. Moja ocena 9/10.

~Mati1996

Bardzo dobry odcinek,Najlepsze było jak Ferdek chwalił Mariolkę ,że dostała pracę,a później wiadomo co było.Jak Ferdek mówił ,że robota jest ,a Halina miała nadzieję ,że dla Ferdka ,a to dla Mariolki to było niezłe.Dobre też było jak dyktował Mariolce ,że Paździoch to Menda,świnia itp.
OCENA:8,5/10

~Matt

Bardzo dobry odcinek. Na plus Ferdek cieszący się z posady Mariolki, Ferdek wychwalający piękność Mariolki, wkurzony Ferdek, jak się dowiedział, że Mariolka będzie pracować w pisemku erotycznym, rozmowa na korytarzu, Halinka pokazująca, jak dziewczyny w tym piśmie pozowały, Ferdek podkładający paprotkę przed pozującą Mariolkę, sąsiedzi oglądający pisemko i końcówka. 8/10

~Pollen99Max

Teks

Spoko loko ojciec, ja za ten twój wielki trud wychowawczy browara postawię.

~Mariola

Grosz do grosza i zbierze się na butelczynę berbrluchy.

~Paździoch

Jakie dziecko? Przecież ona się ladacznictwem i nierządnictwem trudni, kurde!

~Ferdek