269 Szczupak

Opis_odc

Ferdynand spotyka pod kiblem Arnolda Boczka, który sprzedaje własnoręcznie zebrane grzyby. Kiepski gardzi produktami sprzedawanymi przez Boczka, ale Halina chętnie je kupuje i żąda, by Ferdynand pojechał do lasu nazbierać grzybów, jednak wraca do domu z pustymi rękoma. Dzięki Marianowi Paździochowi zaczyna interesować się rybactwem.

szczupak

Reżyseria: Okił Khamidov
Scenariusz: Aleksander Sobiszewski, Patrick Yoka, Katarzyna Sobiszewska
Premiera telewizyjna: 24.10.2007

Występują:

Andrzej Grabowski jako Ferdek
Marzena Kipiel-Sztuka jako Halina
Ryszard Kotys jako Paździoch
Dariusz Gnatowski jako Boczek
Renata Pałys jako Paździochowa
Henryk Niebudek jako Tadeusz

oodc

Bardzo śmieszny odcinek. Boczkowi fajne zajęcie wymyślili – zbieranie grzybów haha.
Te urywanie jaj przez wyrwipałkę troche sztuczne, ale aż się boję pomyśleć jak wykonał by to Yoka. Pewnie naszpikował by tą scenę jakimiś efektami komputerowymi albo innym syfem…
Ale ten greenboks w lesie był ohydny… Strasznie raził po oczach. Ten na stawie był już dużo ładniejszy i lepiej wykonany.
8/10

~Kazik151

Bardzo fajny, utrzymywany w przyjemnej atmosferze odcinek. Bardzo dobre sceny w kuchni jak Paździoch uczył Ferdka wędkować i w lesie gdy Ferdek napotkał zbierającego grzyby Boczka. Ogólnie dużo śmiesznych tekstów typu: No nakopałem dziadowi do dupy – Ferdek przy stole, No i to jest chłop z jajami . Zakończenie również dobre.

~MarcinKiepski

Świetny odcinek. Na plus Boczek sprzedający grzybki pod kiblem i chcący opchnąć Halince nadgryzionego przez niego grzyba, Ferdek wybierający się na grzyby i stwierdzenie Paździocha, że zbieractwo jest dla bab i pedałów, opowieść Paździocha, Ferdek rzucający butelkę, która potem trafiła w Boczka, szykowanie się do wędkowania, łapanie wyrwipałki przez Ferdka i Mariana, tekst Ferdka “To jest chłop z jajami!” i końcówka z wygryzieniem genitaliów Paździocha. 9/10

~Pollen99Max

Teks

Wszelkie zbieractwo jest dobre dla kobiet i homoseksualistów.

~Paździoch

Musisz się teraz przełamać i nauczyć założyć robaka na haka.

~Paździoch

Panie, przecież ja nie będę sikał do stawu.

~Ferdek