312 Niestabilność

Opis_odc

Ferdek zauważa, że wszystkie rzeczy w jego domu bujają się. Nikt mu w to nie wierzy oprócz Paździocha, któremu też wszystko się bujało. Halina oświadcza Ferdkowi, że Boczek znalazł mu pracę w USA.

312

Reżyseria: Patrick Yoka
Scenariusz: Aleksander Sobiszewski, Patrick Yoka, Katarzyna Sobiszewska
Premiera telewizyjna: 7.10.2009

Występują:

Andrzej Grabowski jako Ferdek
Marzena Kipiel-Sztuka jako Halina
Ryszard Kotys jako Paździoch
Dariusz Gnatowski jako Boczek
Renata Pałys jako Paździochowa
Barbara Mularczyk jako Mariolka

O_odcinku

“Dziwna fabuła tego odcinka. Właściwie nie było w nim śmiesznych scen i tekstów więc nie ma o czym pisać. Dodatkowo słaba była scena jak Ferdkowi się śniło, że Halinka odchodzi od niego do zakonu.”
~Czak Noris

“Odcinek nawet nie taki zły choć mógłby być lepszy.
Najlepszy moment to chyba to jak się Ferdek tak odbijał od ściany do ściany, można było pomyśleć, że rzeczywiście jest pijany.
Najgłupsza scena to chyba cały ten sen Ferdka. Co to za pomysł z tym wstąpieniem Haliny do zakonu?
Ogólnie odcinek oceniam na 4/10.”
~despero97

“Odcinek według mnie był kapitalny  Najlepsze było to, gdy te wszystkie meble sie ruszały, to było przekomiczne  i gdy Halinka oskarżała Ferdka, że to z powodu jego alkoholizmu wszystko mu sie “telepie”  Fabuła dość śmieszna, wydaje mi się że niektórzy przesadzili z tymi zaniżonymi ocenami tego odcinka… Nie spodobała mi się jedynie scena z Haliną i zakonem, znowu scenarzyści musieli się odwołać do religii i to w dodatku przebierać Halinę za zakonnicę . I Tak jak zaznaczył paździoch91, dziwna była scenografia. Ni stąd ni zowąd na korytarzu pojawiał się jakiś obraz przedstawiający krajobraz itd. Takie ‘słit obrazy’ zupełnie nie pasują do klimatu Kiepskich ;-) Tekst Paździocha z aviomarinem również był bardzo dobry. Moja ocena: 6,5/10.”
~Sheina

Teks

“Leżysz pan i robisz pod siebie.”
~Paździoch

“Hop siup, zmiana dup!”
~Boczek

“Zaraz zadzwonię… Na izbę wytrzeźwień!”
~Halina