316 Skowyt

Opis_odc

Ferdek budząc się w nocy czuje zapach czosnku. Okazuje się, że źródło czosnkowego zapachu pochodzi od drzwi Paździochów, ponieważ Marian poluje na likantropusa.

316

Reżyseria: Patrick Yoka
Scenariusz: Aleksander Sobiszewski, Patrick Yoka, Katarzyna Sobiszewska
Premiera telewizyjna: 28.10.2009

Występują:

Andrzej Grabowski jako Ferdek
Marzena Kipiel-Sztuka jako Halina
Ryszard Kotys jako Paździoch
Dariusz Gnatowski jako Boczek
Renata Pałys jako Paździochowa
Barbara Mularczyk jako Mariolka
Bohdan Smoleń jako Edzio listonosz
Krystyna Tkacz jako kobieta i wróżka
Mariusz Ślosarczyk jako likantrop

O_odcinku

“Jeden z najgłupszych, najbardziej tandetnych i bezsensownych odcinków. Takie coś nie powinno było ujrzeć światła dziennego. A Barbara Mularczyk tu świetnie pokazała, że talentu żadnego to ona (już) nie ma. Dno, zresztą z najgorszego, dziesiątego sezonu. A fe!”
~The Fear

“O mój Boże  Czegoś takiego jeszcze nie widziałem, w następnych dwóch sezonach prócz Łonderpolandu nie ma równie żenującego odpowiednika, zaśmiałem się tylko z tekstu ,,Marian strzelaj łysa pało”, a po za tym zmarnowane 22 minuty, do teraz ne wiem o co biega tak właściwie w tym odcinku, ale drugi raz już go nie obejrzę 1/10, moja pierwsza jedynka w życiu, a obejrzałem około 200 odcinków w tym wszystkie z sezonów 11 i 12 (do najnowszego)”
~sobol

“Jeden z najsłabszych odcinków w ogóle, prawie nic mnie tu nie śmieszyło, ale na plus gra Boczka w kuchni z Okowitą, ale i tak to nie było najlepsze.

1/10”
~dul.

Teks

“Wąż ugryzł mnie w dupę.”
~(Napis na gazecie)

“Grubas pornograficzny!”
~Ferdek

“Pan jesteś nietrzeźwy czy pod wpływem alkoholu?”
~Ferdek