337 Przeterminowani

Opis_odc

Przeterminowane mięso, którym handluje Marian Paździoch jest powodem zatrucia, które zasięgiem obejmuje cały naród. Objawem zatrucia jest… zielony kolor skóry.

337

Reżyseria: Patrick Yoka
Scenariusz: Aleksander Sobiszewski, Patrick Yoka, Katarzyna Sobiszewska
Premiera telewizyjna: 16.06.2010

Występują:

Andrzej Grabowski jako Ferdek
Marzena Kipiel-Sztuka jako Halina
Ryszard Kotys jako Paździoch
Dariusz Gnatowski jako Boczek
Renata Pałys jako Paździochowa
Barbara Mularczyk jako Mariolka
Beata Rakowska jako redaktorka
Konrad Imiela jako piosenkarz
Adraianna Wojtczak jako tancerka

O_odcinku

“Jestem bardzo zadowolony, że najlepszy odcinek dali na koniec. Było mnóstwo śmiesznych scen i tekstów, tylko jeden greenbox i ogólnie wszystko na +. Najbardziej podobało mi się jak Paździoch wrócił ze sklepu z wódką i miał ubraną maskę, a potem powiedział: Ubrałem maskę dla niepoznaki. Dużym zaskoczeniem był brak denerwujących scen. Nawet końcowa piosenka nie była taka zła. Moja ocena tego odcinka to 9,5/10.”
~Czak Noris

“Średni odcinek. Na plus Boczek jedzący przeterminowane produkty, Ferdek cieszący się, że na gorączkę dostanie wódkę, Helena w żółtym stroju i Marian idealnie dopasowany kolorem skóry do koloru szlafroka, gdy się okazało, że Paździochy się tylko malują i końcówka. Na minus program w TV, Mariolka i jej piosenka. 6/10”
~Pollen99Max

“Bardzo dobry odcinek, na minus jedynie program w TV i piosenka głównych bohaterów. Na plus dużo Boczka, Paździochy mendy, początek w kuchni, zamaskowanie Paździocha, dobra gra Ferdka, świetne teksty, gdyby nie t piosenka to odcinek byłby jednym z najlepszych w tym sezonie, a tak jest dobrze. 8/10”
~Ferdek K

Teks

“Ja wódkę zawsze piję tylko jako lekarstwo.”
~Ferdek

“Jakie mięso? Przecież to trociny są jakieś!”
~Ferdek

“Panie, ja se normalnie nie wytrzymie! Ja tam pójdę i ich normalnie siekierą zarąbie!”
~Boczek