342 Rzeczy, o których się fizjologom nie śniło

Opis_odc

Marian Paździoch przygotowuje się do trudnego procederu. Planuje zemścić się na ludziach, którzy w przeszłości sprawili mu przykrość, czyli wszystkim ludziom z jego otoczenia za wyjątkiem Ferdka.

342

Reżyseria: Patrick Yoka
Scenariusz: Aleksander Sobiszewski, Patrick Yoka, Katarzyna Sobiszewska
Premiera telewizyjna: 6.10.2010

Występują:

Andrzej Grabowski jako Ferdek
Marzena Kipiel-Sztuka jako Halina
Ryszard Kotys jako Paździoch
Dariusz Gnatowski jako Boczek
Renata Pałys jako Paździochowa
Barbara Mularczyk jako Mariolka
Andrzej Gałła jako prezes Kozłowski
Krzysztof Dracz jako poseł Grula

O_odcinku

“Słaby odcinek. Motyw sterowania innymi metodą telepatii zerżnięty z “Naczyń Połączonych”, poza tym, zachowanie Paździocha jak był u władzy jest chyba aluzją do Jarosława Kaczyńskiego (m. in. przez tego kota). Wykrzywianie mord wyszło żałośnie. Poza tym, ile razy można zaczynać odcinek od nocnej wizyty Mariana z flaszką? To już nudne… 3/10”
~paździoch91

“Słaby odcinek. Na plus jedynie to wykrzywianie mord, ale tylko w niektórych przypadkach i “zahipnotyzowanie” Boczka, aby dał sąsiadom browara. Na minus wykonanie wizualne tego wykrzywiania, nudy, greenboxy, TV na cały ekran, początkowa rozmowa w kuchni i głupia końcówka. 3/10”
~Pollen99Max

“Dobry odcinek, na plus początkowa scena z Marianem, scena z Boczkiem, Paździochem i Ferdkiem przy kiblu, wykrzywianie mord, ostatnia scena (mimo, że z efektami). Na minus greenboxy, sztuczny kot, nudy w kilku miejscach. Ocena 7/10”
~Ferdek K

Teks

“Pocałujta w dupę wójta!”
~Boczek

“Marian, wyłaź w tej chwili bo ci nakopię do dupy!”
~Helena

“Marian, gnoju jeden! Jak cię dopadnę to ci nogi z dupy powyrywam!”
~Helena