350 Cztery noce z Marią

Opis_odc

Pewnego dnia Halina oświadcza Ferdkowi, że za klika dni przyjedzie do nich w odwiedziny jej ciotka, Maria. Ferdek jest oburzony koniecznością znoszenia obecności ciotki w ich domu. Halina pozostaje nieustępliwa i oświadcza, że musi on się poświęcić w imię zacieśniania więzów rodzinnych.

350

Reżyseria: Patrick Yoka
Scenariusz: Aleksander Sobiszewski, Patrick Yoka, Katarzyna Sobiszewska
Premiera telewizyjna: 1.12.2010

Występują:

Andrzej Grabowski jako Ferdek
Marzena Kipiel-Sztuka jako Halina
Ryszard Kotys jako Paździoch
Dariusz Gnatowski jako Boczek
Lech Dyblik jako Kupałow
Ewa Złotowska jako Maria
Marek Pyś jako mężczyzna
Artur Borkowski jako człowiek jaszczurka

O_odcinku

“Średni odcinek, w zasadzie to tak naprawdę mocno zaśmiałem się jak Ferdek wyjmował rzeczy w kuchni, i pokazywał jej tej ciotce ,,a to jest świnka ciociu” :mrgreen: ,fajne były jeszcze te szały Ferdka, fajnie to zagrał, no ale to za mało na wiecej niż 5/10, pomimo ze żenujacych scen było mało (tylko to lululululu ciotki)

EDIT: zapomniałem jeszcze o bardzo fajnym tekście ,,Ale Ferdek jutro sie rozerwiesz, jedziemy kupić trumnę” Myślałem ze padnę :-D”
~sobol

“Ten odcinek to taki sobie średniak. Na plus było wtedy, gdy Ferdek wyjmował te rzeczy z kartonu i pokazywał cioci, gdy Ferdek znalazł siekierę w walizce ciotki, jego panika przez cały odcinek i mowa o tym, jak Halina hostię pogryzła. Na minus zaś sama ciotka (denerwowała samym nic nie mówieniem, zaś wkurzała kompletnie swoim “lululu”, niepotrzebnie się tak nawet wydarła, gdy Boczka zobaczyła po ciemku), wątki zerżnięte ze starych odcinków (w taki sposób twórcy serialu chcą pokazać widzom, że nowe odcinki przypominają stare), wątek grilla (mogło z tego wyniknąć coś ciekawego, jak by to wykorzystali), końcówka (zdanie ciotki wypowiedziane nie miało żadnego sensu, a nawet podobno miało ono rozśmieszyć widza, ale niestety tak się nie stało), scena z filmem (po prostu głupia i niepotrzebna, w dodatku na cały ekran). Ocena odcinka to 4/10.”
~Pollen99Max

“początek kiepski, nic ciekawego
scena w kuchni mocna 😀
Boczek z Paździochem nieźli
scena w pokoju świetna 😛
dziwne sceny
Ferdek w kuchni mistrzu 😆
głupota Ferdka i jego wymyślanie słabe
końcówka też
taki sobie odcinek, 4/10”
~rasrev

Teks

“Nie ma mowy, ja z nią nie zostanę sam. Ona jest niezrównoważona psychiatrycznie.”
~Ferdek

“Obraz święty trzeba zawiesić.”
~Halinka

“Taaa, na mszę do Stasia z winem na podniesieniu.”
~Halinka