393 Moje kiepskie życie

Opis_odc

Halina postanawia napisać książkę o swoim życiu z Ferdynandem. Kiepski nie uważa decyzji żony za dobrej, gdyż według niego Halina przedstawi go jako niepracującego i chamskiego człowieka, który sprawił, że życie Haliny stało się złe. Jednak żona Ferdka nie robi sobie nic z tego i pisze autobiografię. Książka osiąga ogromny sukces, a pani Kiepska staje się znana.

393

Reżyseria: Patrick Yoka
Scenariusz: Aleksander Sobiszewski, Patrick Yoka, Katarzyna Sobiszewska
Premiera telewizyjna: 5.09.2012

Występują:

Andrzej Grabowski jako Ferdek
Marzena Kipiel-Sztuka jako Halina
Bartosz Żukowski jako Waldek
Ryszard Kotys jako Paździoch
Dariusz Gnatowski jako Boczek
Renata Pałys jako Paździochowa
Barbara Mularczyk jako Mariolka
Anna Ilczuk jako Jolasia
Jerzy Cnota jako emeryt
Beata Rakowska jako dziennikarka
Elżbieta Jodłowska jako Bogusia
Jan Jankowski jako redaktor
Elżbieta Jarosik jako Danusia
Tomasz Lulek jako dziennikarz

O_odcinku

“Odcinek świetny, gra Grabowskiego bardzo dobra, bąbelki – wyśmienite zajęcie 😀 , scena przy obiadku nie wnerwiała, Walduś i Ferdas trzymali sztamę, scena pod kiblem z Boczkiem najlepsza, jednak Boczek może się poruszać! Fajnie się zaczął chichotać. Scena w ”Pempiku” 😆 niezła, Paździochowa oraz ten gościu najlepsi, jedynie scena przy laptopie, gdy Halinka coś tam pierdzieliła o mewach to taka zapchajdziura… Ocena na razie 8,5/10 😉

PS. Pan Kotys to mistrzu! Mimo swojego wieku, świetnie zagrał w scenie u Paździochów z tymi dogryzkami i językiem :mrgreen: 😉

Właśnie po obejrzeniu drugiej części, która także trzymała poziom 😀

Konferencja prasowa – miodzio, Boczek z zapomnieniem najlepszy, Paździochowie jaką mają plazmę! 😆 Scenka u Tomasza Lisa, taka sobie, a końcówka bardzo dobra! Sms od Ferdka świetny :mrgreen: Ocena bez zmian: 8,5/10 ;-)”
~Ferdek K

“Rewelacji tak jak się spodziewałem nie ma, na szczęście też odcinek trzymał pewien poziom 😉 zacznijmy od minusów, wszystkie sceny w greenboxie beznadziejne IMO a przynajmniej nieśmieszne, dodatkowo paląca Halinka (swoją drogą pani Marzena chyba nie paliła, więc teraz zaczeła? :-/ ), i cała scena przy oknie, z plusów na pewno wspomnienie o pogrzebie, bardzo fajna konferencja prasowa, sceny w domu Paździochów no i końcówka która była zrobiona z pomysłem i sam byłęm zaskoczony 😉 6/10 jak już wspominałem d.py nie urywa, były momenty zabawne, oczekuje jednak lepszych odcinków, mam nadzieje że znajdą się choc dwa takie :-P”
~sobol

“No cóż, jakoś bardzo śmieszne to nie było, ale tragedii nie ma. Niektórzy mówią Jolaśka nie wkurzała, ale mnie zawsze wkurza nawet jak nic nie mówi. Jeżeli znowu w każdym odcinku będą rodzinne obiadki to ja tego nie wytrzymie. Scena z programem telewizyjnym też na minus, tak samo rozdawanie autografów w Pempiku. Do tego pozostały stare grzechy takie jak pokrywanie się scen czy jakieś głupie muzyczki w tle. Z pozytywnych aspektów tego odcinka to na pewno rozmowy przy kiblu, konferencja prasowa no i sms Ferdka na końcu był niezły.
4/10”
~Ferdas20

Teks

“Zostaw tego arbuza i wypieprzaj.”
~Helena

“A w którym roku pan żeś do grobu wpadł, na pogrzebie?”
~Boczek

“Przestań kłapać tymi zębiskami czaszko, bo jeszcze se przytniesz ten jadowity jęzor!”
~Paździoch