410 Złodziejka

Opis_odc

Ferdek jest zaniepokojony faktem, że z jego mieszkania znikają pewne przedmioty. Podejrzewa swoją synową Jolasię, jednak wkrótce w aferę zostają wmieszani pozostali członkowie rodziny Kiepskich.

410

Reżyseria: Patrick Yoka
Scenariusz: Aleksander Sobiszewski, Patrick Yoka, Katarzyna Sobiszewska
Premiera telewizyjna: 3.04.2013

Występują:

Andrzej Grabowski jako Ferdek
Marzena Kipiel-Sztuka jako Halina
Bartosz Żukowski jako Waldek
Ryszard Kotys jako Paździoch
Dariusz Gnatowski jako Boczek
Renata Pałys jako Paździochowa
Barbara Mularczyk jako Mariolka
Anna Ilczuk jako Jolasia
Piotr Gąsowski jako doktor Wścieklik

O_odcinku

“Marny odcinek. Na plus rozmowa pod mieszkaniem Paździochów, Boczek w kiblu, Ferdek wyganiający Waldka i Jolaśkę, wyjście na jaw, że Ferdek sprzedał nożyce Haliny. Zakończenie tak absurdalne, że aż śmieszne i tekst Ferdka: Piec nam zaj***li. Na minus scena z Haliną i Ferdkiem w kuchni, występ Jolaśki i Waldka, scena w parku i w szpitalu, sporo nudów. 5/10”
~Lonzio

“Wracamy do standardów ostatnich sezonów – odcinek beznadziejny.
Właściwie za bardzo nie ma o czym pisać, bo odcinek był praktycznie o niczym. Zawierał wszystkie najgorsze pomysły: Jolaśka i Waldek, kłótnie, znak pokoju. Wszystko sprawiło że odcinek był nudny jak flaki z olejem. Jedynie końcówka z piecem dosyć śmieszna. Ogólnie tragedia, 2/10.”
~Ferdziul

“Słabizna, niestety. Po czterech zabawnych odcinkach utrzymujących poziom nadszedł czas na słaby. Pojawiły się 2 greenboxy, muzyka była wyjątkowo denerwująca, a na dodatek znowu widzieliśmy zdziadziałego Ferdka. Jolaśka i Waldek nie dość, że denerwowali to jeszcze zaliczyli dość długi występ. Na minus zaliczyć można krzyki, chaos, czyli to co panowało przez cały 16 sezon. Jak dla mnie plusami było zakończenie z piecem, wyjaśnienie z kubkiem, Helena, Paździoch i Boczek. 4/10”
~Brady

Teks

“Kogo ja widzę! Mój sąsiad jak zwykle na dupie, ale nie przed telewizorem.”
~Paździoch

“Marian, złodzieju jeden! Gdzie jest mój murzynek?”
~Helena

“A ty do roboty nic lepszego nie masz, tylko dupę se grzać przed telewizorem?”
~Halina