411 Gorzkie gody

Opis_odc

Zbliża się czterdziesta rocznica ślubu Ferdka i Haliny. Ich małżeństwo przeżywa jednak kryzys i obaj małżonkowie postanawiają się rozstać. Okazuje się to niezwykle trudne, gdyż ich bliscy zaczynają celebrować rocznicę.

411

Reżyseria: Patrick Yoka
Scenariusz: Aleksander Sobiszewski, Patrick Yoka, Katarzyna Sobiszewska
Premiera telewizyjna: 10.04.2013

Występują:

Andrzej Grabowski jako Ferdek
Marzena Kipiel-Sztuka jako Halina
Bartosz Żukowski jako Waldek
Ryszard Kotys jako Paździoch
Dariusz Gnatowski jako Boczek
Renata Pałys jako Paździochowa
Barbara Mularczyk jako Mariolka
Anna Ilczuk jako Jolasia
Andrzej Gałła jako prezes Kozłowski
Lech Dyblik jako Badura
Jerzy Mularczyk jako strażak
Juliusz Rodziewicz jako ksiądz

O_odcinku

“Bardzo nudny odcinek. Cały czas tylko pierdzielenie o godach. Jedyne fajne momenty to kłótnie Ferdka z Haliną w sypialni i kuchni, wywalenie się Cyca i pocałunek Ferdka i Haliny na imprezie. Jak już wcześniej pisałem był to bardzo nudny odcinek, z durnym filozofowaniem Kozłowskiego. Jolaśka i Waldek mnie jakoś specjalnie nie wkurzyli. Ale jest to najsłabszy odcinek sezonu. 3/10”
~mocny full 22

“Średni odcinek, taki na poziomie Złodziejki. Na plus wzajemne docinanie, dobra gra aktorów, kiszka Boczka i pojawienie się beretu Paździocha. Na minus pierdzielenie przez pół odcinka o niczym, Jolaśka, Waldek i Mariolka, pojawienie się Kozłowskiego, głupie zakończenie. Ogólnie 5/10.”
~SystemOnFire

“Słaby odcinek. Nie był denerwujący, lecz nudny. Według mnie plusami tego odcinka może być brak greenboksów, pijany Kozłowski, teksty Boczka i scena na imprezie. Reszta po prostu wiała nudą. Jolaśka znów trochę denerwowała, a zakończenie było jak w typowej obyczajówce Na dodatek program TV ściagnięty z odcinka “I am łoczing you” Muzyka kolejny raz słaba, tak samo jak głupie przejścia między scenami. Najsłabszy odcinek tej serii 3/10.”
~Brady

Teks

“Telegram do państwa, ale ten Edzio – pierdoła wrzucił do naszej skrzynki.”
~Helena

“Panie Ferdku, specjalnie dla pani Halineczki… Kiszka kujawska!”
~Boczek

“O! Pan Ferdek! To kiedy se będziemy tą wódkie pili?”
~Boczek