413 Totto Pronto

Opis_odc

Marian Paździoch otwiera w swoim mieszkaniu muzeum seksu ziemi dolnośląskiej. Początkowo Kiepscy są oburzeni tym faktem, wkrótce jednak oryginalne muzeum odwiedza spora grupa ludzi.

413

Reżyseria: Patrick Yoka
Scenariusz: Aleksander Sobiszewski, Patrick Yoka, Katarzyna Sobiszewska
Premiera telewizyjna: 24.04.2013

Występują:

Andrzej Grabowski jako Ferdek
Marzena Kipiel-Sztuka jako Halina
Bartosz Żukowski jako Waldek
Ryszard Kotys jako Paździoch
Dariusz Gnatowski jako Boczek
Renata Pałys jako Paździochowa
Barbara Mularczyk jako Mariolka
Anna Ilczuk jako Jolasia
Andrzej Gałła jako prezes Kozłowski
Lech Dyblik jako Badura
Zofia Czerwińska jako Malinowska
Beata Rakowska jako redaktorka
Jerzy Cnota jako emeryt
Elżbieta Jodłowska jako emerytka
Jerzy Mularczyk jako Tadeusz
Juliusz Rodziewicz jako Janusz

O_odcinku

“To co pokazali w tym odcinku powinno być karane. Czy ludzie z Polsatu nie widzą co tam się wyprawia? Kiedyś serial był niby prostacki, dlatego wprowadzili zmiany. Tyle że teraz wychodzi na to, że obecne odcinki nie mają totalnie żadnego przekazu poza przekleństwami, ciągłym gadaniu o seksie i beznadziejnym poziomie. Takie dno nie powinno być pokazywane w telewizji, wszystko denerwowało, temat beznadziejny. Gorzej już być nie może. To nie zasługuje nawet na 1. Dlaczego nie można wprowadzić zera do oceniania? Ja daję 0/10, chociaż wiem że ocenić muszę na 1…”
~Ferdziul

“No i niestety słaby odcinek. Na plus to tylko sceny z Boczkiem, reszta do pojawienia się Jolaśki i Waldka neutralna. Na minus rodzinny obiadek, nerwica Waldka i bardzo dużo erotyki. Za to że przez kilka minut odcinek nie wnerwiał, daję za ten odcinek ocenę 2/10.”
~WojeWoda

“Ten odcinek to po prostu DNO! Prawie nic mnie nie rozśmieszyło, może poza Boczkiem. Odcinek przepełniony erotyką, która w pewnym momencie aż brzydziła. Mało śmiesznych tekstów, a do tego wszystko bardzo nudne. Oglądałem ten odcinek z myślą kiedy się skończy i skończył się – sceną w greenboksie. Jolanta – szkoda słów, Waldek – również. Jego nerwica podczas obiadu bardzo mnie denerwowała. Te ich obiady to jeden wielki sajgon. Całe to muzeum to był chyba tylko pretekst żeby wcisnąć erotykę do odcinka, bo fabuła ani ciekawa, ani zabawna. 1/10”
~Brady

Teks

“Panie, ja pracuję w szpitalu, a nie w domu publicznym!”
~Halina

“Przecie to normalnie obraza służby zdrowia jest!”
~Ferdek

“Kiszka to moja ulubiena jest!”
~Boczek