432 Kożuchowska

Opis_odc

Pewnego dnia Waldek wygrywa w loterii kolację z Małgorzatą Kożuchowską. Rodzina i sąsiedzi zaczynają mu zazdrościć, wyobrażając sobie przy okazji spotkanie z gwiazdą. Jedyną niezadowoloną osobą jest Jolasia, która nie dopuszcza do kolacji Waldka z aktorką.

432

Reżyseria: Patrick Yoka
Scenariusz: Aleksander Sobiszewski, Patrick Yoka, Katarzyna Sobiszewska
Premiera telewizyjna: 5.03.2014

Występują:

Andrzej Grabowski jako Ferdek
Marzena Kipiel-Sztuka jako Halina
Bartosz Żukowski jako Waldek
Ryszard Kotys jako Paździoch
Dariusz Gnatowski jako Boczek
Renata Pałys jako Paździochowa
Barbara Mularczyk jako Mariolka
Anna Ilczuk jako Jolasia
Andrzej Gałła jako prezes Kozłowski
Lech Dyblik jako Badura
Zofia Czerwińska jako Malinowska
Jerzy Cnota jako Kopciński
Małgorzata Kożuchowska jako ona sama

O_odcinku

“Odcinek strasznie nie równy. Dobre sceny przeplatają się z bardzo żałosnymi.
Na plus mogę ocenić samą rolę Małgorzaty Kożuchowskiej, która pomimo wielu złych opinii spisała się według mnie. Podobały mi się pierwsze sceny z pobudzonym Ferdkiem, który i tak przez cały odcinek był wesoły. Pozytywne również było zapukanie do drzwi o 3 w nocy na rozmowę przy wódce 😀 końcówka świetna, Badura to jest jednak udana postać 🙂 Na minus duża ilość Jolaśki, która znacznie zaniżyła średnią oceny odcinka. Jednak rozśmieszyło mnie to, gdy miała pisać autograf dla Kożuchowskiej. Dużo krzyków, niepotrzebne urywane sceny (bez przejść), znaczna ilość greenboxów…

Nie wiem, ciężko mi ocenić ten odcinek, ale sądzę, że takie słabe 6/10 będzie wystarczające ;-)”
~Ferdek K

“No cóż – jeżeli tak będą wyglądały dalsze odcinki to ja dziękuję. Odcinek chaotyczny poprzez brak przejść między scenami. Występ Jolaski to dno i wodorosty. Początek wydawał mi się strasznie sztuczny. Waldek również tragedia. Muzyka jak z dramatu. Na plus wyobrażenia i sceny z Kożuchowską – zwłaszcza ta na złomie i Paździoch z gaciami który mnie wyjątkowo rozbawił. Niestety mimo wszystko to za mało. 1/10”
~Brady

“Odcinek żenujący. Najbardziej znośna w tym wszystkim była właśnie Kożuchowska, zawsze to jakiś powiew świeżości. Ja osobiście nie mogę już patrzeć na… Ferdka. Z Całym szacunkiem, ale on jest wręcz odrażający. Na dokładkę te jego krzyki i cała gadka, nie mogłem tego znieść. O Jolaśce i reszcie nie wspomnę. Do tego zapchajdziury w postaci greenboxów. Przykro mi, ale ja tego nie ocenię nawet na 1. Tylko i wyłącznie 0/10. To straszne, jak nisko ten serial upadł.”
~Ferdziul

Teks

“Proszę pana, ja z Kożuchowską o takich rzeczach jak pan to w ogóle nie rozmawiam.”
~Ferdek do Boczka

“Panie Ferdku, a może by tej Kożuchowskiej świniaka dać?”
~Boczek

“Gochy w grochy z najnowszej kolekcji bielizny damskiej.”
~Paździoch