475 Ram dżam dżam

Opis_odc

Po osiedlu zaczynają krążyć plotki, że prezes Kozłowski jest erotomanem. Jego żona żąda rozwodu. Zrozpaczony mężczyzna mówi o wszystkim Ferdkowi i Paździochowi. Ich żony jednak są przeciwne temu, aby mężowie spotykali się z prezesem, bowiem ma on na nich zły wpływ.

475

Reżyseria: Patrick Yoka
Scenariusz: Aleksander Sobiszewski, Katarzyna Sobiszewska
Premiera telewizyjna: 14.10.2015

Występują:

Andrzej Grabowski jako Ferdek
Marzena Kipiel-Sztuka jako Halina
Ryszard Kotys jako Paździoch
Dariusz Gnatowski jako Boczek
Renata Pałys jako Paździochowa
Barbara Mularczyk jako Mariolka
Andrzej Gałła jako prezes Kozłowski
Lech Dyblik jako Badura
Joanna Kurowska jako Kozłowska
Beata Rakowska jako redaktorka
Bolesław Abart jako ksiądz Ptyś
Marek Pyś jako ministrant
i inni

O_odcinku

“Słaby odcinek, ale były już gorsze w tym serialu. Na plus pijany Kozłowski odbijający się od ściany, rozbicie przez Helenę butelki na głowie Mariana :mrgreen: , piosenka Ram Dżam Dżam, Paździoch tańczący z dziewczynami, przestraszenie Haliny oraz nadawanie na swoich chłopów przez komórkę. Na minus greenboksy, zakończenie, powtarzający się motyw kłótni małżeńskiej, scena z Boczkiem, scena z Badurą oraz niewielka ilość nudów. Dało się to obejrzeć, chociaż okazji do śmiechu było niewiele. 3/10.”
~Brady

“Tym razem nic ciekawego. Może sam odcinek nie był zły, ale był kalką wielu podobnych epizodów w zasadzie co sezon jest jakiś o problemach małżeńskich. Na minus ciągłe tańce i ta wnerwiająca muzyczka, chamskie traktowanie Boczka czy filozofowanie z Badurą. Na plus scena z Halinką i Prezesem pod kiblem. W sumie nie było tu żadnej fabuły. O taka sklejka. 2/10”
~Mungo Jerry

“Bardzo słaby odcinek , najgorszy w tej serii jak na razie. Praktycznie bez śmiesznych scen, może byłoby lepiej gdyby w ostatniej scenie Paździoch pojechał na ryby z Ferdkiem i Kozłowskim i gadali by o czymś innym np. kulturalnie by się napili wódeczki. A tak ostatnia scena to totalna masakra z tymi kobietami na wodzie no proszę was…. no i szkoda ,że księdzem nie jest Michał Grudziński no trudno. Ocena słaba 1/10.”
~Ręka

Teks

“I dodam tylko jeszcze, że rozdupcyłam mu na łbie wazon, zegar i mandolinę!”
~Helena

“Rusałka, syrenka z odwłokiem walenia.”
~Ferdek o Halinie

“Do tego jest przewalacz, złodziej i dziwkarz!”
~Kozłowska o swoim mężu