483 Cyceron

Opis_odc

Halina dowiaduje się, że Paździochowa powiększyła sobie piersi. Na skutek nocnej rozmowy z Ferdkiem, również Kiepska postanawia zmienić swój biust, pomniejszając go. Zaniepokojony Ferdynand postanawia poprosić o pomoc Jolasię. Synowa zgadza się pomóc, jednak Ferdek również musi wykazać się inicjatywą w postaci komplementów dla swojej żony.

cyceron

Reżyseria: Patrick Yoka
Scenariusz: Aleksander Sobiszewski, Patrick Yoka, Katarzyna Sobiszewska
Premiera telewizyjna: 16.03.2016

Występują:

Andrzej Grabowski jako Ferdek
Marzena Kipiel-Sztuka jako Halina
Bartosz Żukowski jako Waldek
Ryszard Kotys jako Paździoch
Dariusz Gnatowski jako Boczek
Renata Pałys jako Paździochowa
Anna Ilczuk jako Jolasia
Lech Dyblik jako Badura

oodc

“Nie wiem, co sądzić o tym odcinku. Pierwsza połowa była naprawdę bardzo dobra; pierwsza scena łóżkowa na plus, później świetny wątek Boczka pomagającego sąsiadom za jedzenie i scena na korytarzu. Wszystko jakby popsuło się w miarę pojawienia się pierwszego greenboxa, a co za tym idzie – Jolaśki. Co prawda parę razy uśmiechnąłem się pod nosem, szczególnie w tej scenie w sypialni, ale cała reszta na minus, a najgorsza to ta scena w ich domu :roll: Później wszystko się zepsuło, oglądałem ze znikomym zainteresowaniem. Sama ostatnia scena z Badurą bardzo słaba :-(

4/10″
~Kiepski Dawid

“Odcinek bardzo dziwny, pierwsza połowa w porządku, najlepszy Boczek jako sprzątaczka – nie wpadłbym na to :mrgreen: plus Paździochowa z Marianem, nawet ta rozmowa w parku ujdzie. Ale to co działo się później… Halinka z gębą wypchaną pączkami paraduje przed lustrem, bardzo, ale to bardzo nieśmieszny i jakże irytujący Waldek oraz Jolaśka z lizakiem-kodżakiem :roll: Ferdek z winkiem spoko, jego zadowolenie i takie zachowanie ciamajdy w porządku :-) Scena w sypialni to chyba największa porażka “Waka Waka” i Sztuka robiąca z siebie idiotkę, nie będąc w ogóle śmieszną… Potem Badura dobry, jak przytaszczył ten dmuchany leżak z tekstem “I na ch*j to komu?” :mrgreen: Zakończenie ok, rozumiałem zamysł, ale widok Sztuki w tym stroju mnie odstraszał. Ferdek z komplementami zupełnie jak z odcinka “Lepsza połowa” :-)

Niech będzie 6/10.”
~Ferdek K

“Odcinek zapowiadał się całkiem fajnie i nieźle się to oglądało do momentu pojawienia się pierwszego greenboxa. Potem już równia pochyła, do tego jeszcze to obrzydliwe mieszkanie Jolaśki i Waldka, coś strasznego. Odcinek zapowiadał się nieźle i mógł być niezły, ale poszli po najniższej linii oporu i wyszło to, co zwykle. 2/10. Szkoda…”
~Ferdziul

Teks

“Koleżko, ty mnie do roboty akurat nie wysyłaj, wiesz? Ty leniu, nierobie śmierdzący, wąsaty. W pośredniaku byłeś?”
~Halina

“-Ale mnie cycki interesują nie ogólnie, tylko wybiórczo.
-Wybiórczo, tak? A jakie tak wybiórczo cię interesują?
-Młode cycki, wiesz? A nie takie stare, obwiślaki takie.”
~dialog pomiędzy Ferdkiem a Haliną

“Panie, na przykład takie coś. I na ch*j komu takie coś?”
~Badura o dmuchanym leżaku