544 Troll

Jolasia zakłada kanał na YouTube i zaczyna realizować swoją pasję. Nie cieszy się jednak długo, gdyż zaczyna ją prześladować troll internetowy. Walduś postanawia go znaleźć i położyć kres krzywdom żony.

Reżyseria: Adek Drabiński
Scenariusz: Aleksander Sobiszewski, Katarzyna Sobiszewska
Premiera telewizyjna: 27.03.2019

Występują:

Andrzej Grabowski jako Ferdek
Marzena Kipiel-Sztuka jako Halina
Bartosz Żukowski jako Waldek
Ryszard Kotys jako Paździoch
Dariusz Gnatowski jako Boczek
Renata Pałys jako Paździochowa
Barbara Mularczyk jako Mariolka
Anna Ilczuk jako Jolasia
Sławomir Szczęśniak jako Janusz
Andrzej Kłak jako Mikołaj Kopernik
Dorota Piasecka jako przedszkolanka
Alex Pilch jako Grzesiu Cabaj
Amelia Majcher jako dziewczynka
i inni

Jak broniłem nowych odcinków to teraz po prostu nie da się bronić. Tak źle nie było jeszcze nigdy. Szkoda czasu na wypisywanie plusów i minusów. Niech samym wyznaczkiem beznadziejności tego czegoś jest fakt , że główna postać serialu pojawia się w tym odcinki na około 3 minuty :lol: . Żenada, którą zaprezentowali twórcy była nie do zniesienia. Nie uratował tego nikt, ani Boczek, ani Janusz, ani Paździoch… I skąd oni w ogóle wiedzą co to “znaczy trollować”. Całkowite zabicie klimatu Kiepskich i wszystkiego
Z okazji jubileuszu daję 0/10 .

~Mungo Jerry

Tak jak się spodziewałem, jeden z najgorszych odcinków w historii. Jeśli chodzi o Pupcińskich to naprawdę nie mam już siły nic pisać na ich temat. Ferdek w dwóch scenach mówi zresztą wszystko o tym epizodzie.
Cieszy z kolei wstęp tego gościa co czasem wyjdzie z kibla (tym razem pojawił się na podwórku, pewnie kojarzycie), może dodadzą go do stałej obsady, bo niektóre teksty ma dobre.
0/10

~Ferdas Kiepski

Nie wiem skąd to pospolite ruszenie. Odcinek jak odcinek, czyli żałosny.
Całkiem fajny poruszany temat, choć poruszony bez jakiejś rewelacji, pierwsza scena nawet w miarę wyszła, fajnie że twórcy potrafią wymyśleć jeszcze coś absurdalnego (kamizelka). Mariola wyszła bardzo sztucznie, choć w roli kogoś obeznanego w świecie mediów społecznościowych z oczywistych względów niezastąpiona. Całkiem niezła też scena u Paździochów, tylko włożono im do ust teksty których by nigdy nie wypowiedzieli. A występ Boczka, krótki lecz zwieńczony chyba najpiękniejszym przekleństwem jakie słyszałem, charyzma i mowa Gnatowskiego dodaje pustym frazesom masy humoru.
Jednak to wcale nie był też odcinek dobry, w końcu fabułę oparto na krzykach Jolasi, to nigdy nie wychodzi zbyt dobrze.
Sama Halina z tymi tekstami o internecie… no rozumiem co miała parodiować, ale no nie wyszło. Potem te przebieranki…. zupełnie ich nie rozumiem,tragiczna gra aktorska. Kopernik irytujący, wszystkie sceny z Mariolą do poprawki lub obróbki, najlepiej termicznej scenariusza.
Natomiast zakończenie – świetne.
Odcinek bardzo dobry, do męczenia nim więźniów Alcatraz.
1,5/10

~Bździuch

Taka kamizelka… To jest teraz bardzo modne w tym Paryżu…

~Jolaśka

Z mieszkania państwa Kiepskich zginęła frytownica produkcji chińskiej made in China w cenie 180 zł za sztukę, to droga rzecz była.

~Ferdek

Bobry, troll, jeden ch*j.

~Boczek