Chłopaki Mariolki Kiepskiej

Mariolkę poznaliśmy w wieku nastoletnim, kiedy była atrakcyjną dziewczyną i interesowali się nią różni chłopcy. W artykule wyszczególniono jej chłopaków.

W pierwszej serii serialu bardzo często wspominany jest chłopak Mariolki – Łysy. W kilku odcinkach jest on wspominany albo – jak w przypadku odcinka “Gumowy interes” – dzwoni on do córki Ferdka i Haliny. W niektórych jednak epizodach mamy jednak więcej informacji o chłopaku Kiepskiej, a w kilku również pojawia się on osobiście.

Odcinek 7 Kiepski czarnowidz – Łysy i Mrówa

W tym odcinku mowa jest o dwóch kolegach Mariolki – Łysym i Mrówie. Mrówa jest jednak kimś, z kim dziewczyna nie chce się dalej zadawać, a Łysego kocha.

Odcinek 12 Rolki, czyli total gigant – Łysy

Tutaj po raz pierwszy mamy okazję zobaczyć chłopaka Marioli. Łysy przychodzi do niej na urodziny. Dowiadujemy się, że uwielbia śmigać na rolkach i wzbudza tym zachwyt dziewczyn.

Odcinek 27 Kreatura mody – Łysy

Ponownie widzimy Łysego, tym razem przychodzi on z Mariolką do domu Kiepskich po tym jak ukradziono mu na basenie buty. Chłopak chwali ojca Marioli za bardzo oryginalny styl butów, jakie znajduje w szafie Kiepskich.

Odcinek 47 Browary Hils – Łysy

W tym odcinku dowiadujemy się, że chłopak Mariolki – Łysy – rzucił ją. Poszedł z inną dziewczyną na kręgle, a z Mariolki zaczęła się śmiać cała szkoła.

Odcinek 128 Waldek tour – Sylwester Bażant

Mariolka oświadcza, że wychodzi za mąż. Jej chłopakiem okazuje się Sylwester Bażant. Mężczyzna przychodzi na ceremonię pożegnalną Waldka. Jak twierdzi zalicza się do grona dwudziestolatków, urodził się w Serocku, ukończył szkołę fryzjerską III stopnia w klasie balejażu. Lubi muzykę lekką, łatwą i przyjemną oraz sport, a jego hobby jest piwo jasne. Bardzo dobrze tańczy. Zrobił na Halinie dobre wrażenie.

Odcinek 221 Kinematograf – Gonzo

Ferdek chce nakręcić film o Mariolce. Gdy prosi ją, by coś o sobie powiedziała wyznaje, że jest w ciąży z Gonzem. Ferdek jest zdruzgotany tą informacją, ponieważ chłopak przesiaduje całe dnie na murku przed hipermarketem, a nocami maluje graffiti. Mariola jednak uważa, że jest artystą i go kocha.

Odcinek 278 Sylwester bez granic – Łysy

Łysy zostaje zaproszony na Sylwestra do Kiepskich. Spóźnia się na imprezę, która ciągle się rozkręca. Ostatecznie dociera na ulicę Ćwiartki i to w dodatku z ekipą.

Odcinek 320 Konflikt pokoleń

W bibliotece Mariola poznaje Roberta – studenta astronomii. Chłopak wydał się jej inny, niż wszyscy. Zabierał Mariolkę do filharmonii i na inne wydarzenia kulturalne. Przeciwny związkowi Marioli i Roberta był Ferdek, chociaż nigdy nawet nie widział chłopaka.

W ostatnich odcinkach Mariolą interesuje się Mikołaj Kopernik. Po raz pierwszy pojawił się w odcinku 517 Mikołaj Kopernik. Od tamtej pory regularnie pojawia się w odcinkach “Świata według Kiepskich” adorując Mariolę. W odcinku 529 Małżeństwo z rozsądku chce wziąć z nią ślub. Ostatecznie zamiast Marioli przysięgę składa Ferdynand.