Co nowego czeka nas w 28. sezonie?

Na początku stycznia rozpoczęły się zdjęcia do kolejnych, wiosennych odcinków “Świata według Kiepskich”. Już w marcu sitcom ten będzie obchodził swoje 20. urodziny. Pojawiły się już pierwsze przecieki z planu dotyczące nowych przygód rodziny Kiepskich i ich sąsiadów.

W 28. już sezonie pojawi się nowy członek rodziny Paździochów, a dokładniej syn Mariana. Okaże się, że z charakteru będzie on bardzo podobny do ojca, jednak lepiej dogadywać się będzie z Heleną. Ponadto w wyniku porażenia piorunem Waldek stanie się źródłem energii, a Halina zacznie podejrzewać męża o zdradę. Natomiast Jolasia, Mariola, Waldek i Kopernik postanowią odnaleźć pewnego internetowego trolla. Co wyniknie z tego wszystkiego? Odpowiedź już wiosną w telewizji Polsat.

Oprócz stałej obsady w premierowych odcinkach zobaczymy także Michała Urbaniaka, Katarzynę Kwiatkowską, Edytę Herbuś oraz Sławomira Szczęśniaka, który wcieli się w rolę syna Paździocha. Sezon będzie liczył 12 odcinków (541-552), za reżyserię będzie odpowiadać Adek Drabiński, a za scenariusz Katarzyna i Aleksander Sobiszewscy.

Źródło zdjęć: instagram, Facebook