Dziewczyny Waldka Kiepskiego

Od lat sercem (i nie tylko sercem) Waldemara Kiepskiego włada jego żona, Jolanta. Taki stan rzeczy trwa jednak dopiero od 2011 roku. A przedtem Waldek miał kilka dziewczyn, które go oczarowały.

Bronka

W odcinku “Pała czyli dwója” do Paździochów przyjeżdża kuzynka ze wsi – Bronka, aby zamieszkać u nich na czas studiów. Waldek od razu wpadł jej w oko i kiedy dowiedziała się, że nie skończył on szkoły chciała udzielać mu korepetycji. Choć z początku się przed tym bronił, to dzięki spotkaniom z Bronką Waldek zdał po latach u pani od rosyjskiego.

Grażynka

W odcinku “Ferdynator” Waldek poznał piękną asystentkę komandora Szemro. Od razu nawiązał z dziewczyną kontakt wzrokowy, a pod koniec ich pierwszego spotkania Grażynka namiętnie pocałowała Waldka. Waldek kompletnie stracił dla niej głowę, wciąż o niej myślał, czekał na telefon. Powiedział Halince, że jest to kobieta jego życia i ożeni się z nią.

Iza

“Sposób na blondynkę” porusza temat imprezy sylwestrowej. Waldek był zrozpaczony, że nie ma z kim iść na Sylwestra i pod wpływem tych emocji zadzwonił na “gorącą linię” (popularne “0 700…”), by zapoznać jakąś dziewczynę. Poznał wówczas Izę, która mówiła, że bardzo go kocha. Mimo niedowiarstwa rodziców podyktowanego stereotypami o dziewczynach z erotycznych linii, Waldek naprawdę spodobał się Izie, która potem zabrała go na bal sylwestrowy.

Dana

W epizodzie “Ciemna randka” Waldek za namową ojca chciał wystartować w teleturnieju “Ciemna randka”, żeby zapoznać jakąś fajną dziewczynę, jednak nie dostał się i teleturniej zorganizował mu Ferdek przy pomocy Boczka. Walduś wygrał wówczas weekend z Danutą w hotelu robotniczym w Parzymiechach, jednak… bardzo szybko wrócił do domu, gdyż Danuta okazała się… mężczyzną.

Jolanta

Tej postaci chyba nie trzeba przedstawiać. Po raz pierwszy pojawiła się w odcinku 354 “Tryptyk Dolnośląski część II: Cyc i Pupcia”. Poznali się w myjni samochodowej, gdzie pracował Waldek podczas swojego pobytu w Ameryce. Jolasia przyjechała wówczas na tę myjnię samochodem bogatych Żydów, u których pracowała. W odcinku 355 “Tryptyk Dolnośląski część III: Moje wielkie wrocławskie wesele” wzięli ślub mimo sprzeciwu Ferdka.