Erotyczna strona Mariana Paździocha

Czy Marian Paździoch jako niezwykle charakterystyczna postać może się tak zwyczajnie po męsku spodobać kobiecie? Hmmmm..

Już sam umysł Paździocha powinien okazać się interesujący dla kobiet , które w mężczyźnie cenią coś więcej niż bicepsy . Marian to facet , z którym nie sposób się nudzić. Złośliwe czy szalone, jego pomysły zawsze są oryginalne i śmieszne.
Jakże różni się od leniwego Ferdka! Paździoch potrafi być niezwykle elegancki , co w powiązaniu z jego elokwencją i figlarnym uśmieszkiem może być niebezpieczne…..
Mnie właśnie taki Marian w garniturze podoba się najbardziej – starszy pan, zadbany, niczym Blake Carrington z “Dynastii” 🙂

p1

Fakt,ze to nie Denver tylko  wrocławska kamienica jest Marianowym polem do popisu wpływa bardzo korzystnie  na komediowy klimat serialu.

W kilku odcinkach Marian zaprezentował na sobie piękny, satynowy. błyszczący szlafroczek, idąc tanecznym krokiem od kibla do swojego mieszkania… Obraz erotyczno… groteskowy?

p2

Marian w odcinku “Wizerunek” , prężący się jak macho w skórach i lateksach oprócz ataku śmiechu może wywoływać również skojarzenia bardziej “kosmate”- chociaż zamysł scenarzystów pewnie był iście komediowy. Kotys ma w sobie to “coś” i nieustannie obdarza tym swojego bohatera Paździocha – chociaż oboje nie są już przecież młodzi. Ale to tylko dowód na to ,że pociągającym można być zawsze jeśli się umie roztoczyć taką aurę  –  młody wiek do tego wcale nie jest potrzebny. 🙂

p3

 

p4

Warto zaznaczyć ,że na całą niezwykłą aurę Mariana bardzo korzystnie wpływa jednak jego intelekt i bądź co bądź interesująca osobowość.

p5

Niejedna pięćdziesięciolatka( a może i młodsza:) chętnie padnie na kolana, by poznać swego  pana-szatana  Paździocha Mariana 🙂