Kiepscy bogaci czy biedni? Zawartość szafek w ŚWK

Dużo osób za czasów Okiła zastanawiała się: “Co znajduje się w szafkach w salonie?” oczywiście za czasów Yoki, który obecnie jest reżyserem Kiepskich tak samo pada to pytanie. Jednakże osoby mające przepustkę na plan sitcomu miały okazję to zobaczyć, ale niektórzy nie. Dzisiaj dzięki mocy odcinków oraz kulisów “Świata Według Kiepskich” postaramy się zajrzeć do szafek. Oczywiście nie ujrzymy wszystkich zakątków, gdyż po prostu nie były one ukazane.

Zacznijmy od szafki z wielkimi drzwiczkami. Oczywiście jak każdy sądzi znajdują się tam ciuchy i to prawda – w szafie Haliny i Ferdka są ubrania.

Kadr z odcinka "Kontener".

Wnętrze górnej szafki zostało pokazane w odcinku “Puste butle”. Znajdowały się w niej  kozaki, futro i puste butle po wódce.

Przechodzimy teraz do meblościanki. W odcinkach jest to tradycyjnie widoczne, lecz “rekwizyty” nałogowo się zmieniają. Podstawowo możemy ujrzeć dużo książek, świeczkę oraz jakiś kwiatek.

Kadr z odcinka "Flaszka niedopitka"

W górnej szafce możemy jedynie ujrzeć jej skrawek otóż tam znajdują się m.in kieliszki do wódki oraz możliwy alkohol.

Kadr z odcinka "Cicha noc"

Przechodzimy na środek. W środkowej szafce znajdują się m.in naczynia chodzi tutaj o filiżanki, kieliszki do wina itd.

Kadr jednego z programu w którym była prezentacja Kiepskich od kuchni.

Góra nie była ukazywana.

Ostatnia cześć to barek z meblościanką. Zawartość barku została pokazana w odcinku “Barek”, gdzie znajdowały się różnego rodzaju alkohole. Zaś nad barkiem są m.in: jakieś stare radio z budzikiem jednakże w nowych odcinkach te obiekty zmieniają się raz są to kwiaty, lub też jakieś kieliszki do wina.

Kadr z odcinka "Eros i medycyna"

Góra tak samo nie była ukazywana.

Teraz osoby, które pragnęły zapoznania się z rzeczami, które są z szafkach wreszcie doczekały swego oczywiście osoby, które oglądały wszystkie odcinki Kiepskich sami mogli to spostrzec.

Przejdźmy jeszcze do tematu postawionego w tytule: “Kiepscy bogaci czy biedni?”.
To pytanie postawcie sobie i odpowiadajcie na nie w myśli lub obejrzyjcie sobie wszystkie odcinki “Świata Według Kiepskich”.