Kiepscy goście

Polacy słyną ze swojej gościnności, nie inaczej powinno być u rodowitych Polaków – Kiepskich. Goście, jak to goście, potrafili być problematyczni i uciążliwi, ale zawsze wprowadzali ciekawy klimat u Kiepskich. Oto najciekawsi goście w najsłynniejszej polskiej kamienicy:

Odc22

022 “Chłopaki okej”
Każdego kiedyś odwiedza jakaś rodzina i chyba każdy marzy o odwiedzinach bogatego brata z Ameryki, który chce założyć z Tobą biznes, nie inaczej marzy Ferdek, którego nieoczekiwanie odwiedza zamożny brat z Ameryki – Stasiek.

goscwdom

028 “Gość w dom – nie ma kołaczy
Tym razem odwiedziny są nie tylko problematyczne i uciążliwe, ale i bardzo niepokojące. Kiepskich bowiem odwiedza rodzina Boczka – podobnie jak Arnold, są bardzo żarłoczni, ale na znacznie większą skalę, terroryzują Kiepskich i nie dają im spokojnie żyć, wkrótce nawet chcą zjeść samych Kiepskich.

Kazachstanskiewieciera

058 “Kazachstańskije wieciera”
Tym razem do Kiepskich przybywa rodzina z Kazachstanu, podobnie jak większość gości Kiepskich, ma w planach wielki biznes.

smierciferdynand

074 “Śmierć i Ferdynand”
Tym razem Ferdka odwiedza gość niecodzienny, bowiem sama Śmierć, jakby tego było mało, rodzina adoptuje go, a Śmierć (zwana „Gienią”) zamieszkuje u Kiepskich.

interes

118 “Interes”
Tym razem Kiepskich odwiedza kuzynostwo Ferdka i… ich koza.

stypa

226 “Stypa”
Umiera wujek Stasiek, u Kiepskich urządzana będzie stypa, więc przyjeżdża liczna rodzina, jak zwykle przy takich okazjach, pojawia się wiele problemów.

telewidz

229 “Telewidz”
Czasem problem może sprawić też sąsiad, który niepozornie przychodząc oglądać telewizję, staje się naszym niechcianym gościem.

19260_1

262 “Żyć kolorowo”
Tym razem Ferdka odwiedza Elvis Presley, Ferdek oczywiście zamierza na tym zarobić.

cztery noce

350 “Cztery noce z Marią”
Chyba każdy wie, jak problematyczne są spotkania z daleką rodziną, o czym rozmawiać, jak się prezentować, ale niepokój mogą budzić wtedy, gdy przychodzą z siekierą w walizce i nie odzywają się w czasie swojej wizyty ani razu. Kiepskich odwiedza Ciotka Maria.

Dolczewita

377 “Dolczewita”
Waldek i Jolasia wprowadzają się do rodziców.

kobielak

409 “Gorzelak Kobielak i majster Kurdzielak”
Robotnicy stojący na rusztowaniach przy oknach naszego mieszkania to również goście, choć zdecydowanie niechciani, wyliczają wszystko, obserwują i komentują.

Wodecki

493 “Zbigniew Wodecki”
Niekiedy nasi goście to słynne gwiazdy, podobnie było u Kiepskich, kiedy to do ich mieszkania wprowadził się Zbigniew Wodecki.